Presunúť na hlavný obsah

Z Meghan Markle a Kate Middleton sa stávajú skvelé priateľky: Nečudo, aj toto majú kráľovské nevesty spoločné

Zahraničné celebrity

Po tom, čo sa Meghan Markle priženila do kráľovskej rodiny, neexistuje nikto, kto by sa s jej pocitmi vedel stotožniť viac. Čo všetko však v skutočnosti spája tieto dve krásne ženy?

Obe sú vojvodkyne

Vydajom za princov najprv Kate a neskôr aj Meghan získali titul „vojvodkyňa“, ktorý si so sebou ponesú celý život. Tento titul venovala Harrymu a Meghan samotná kráľovná ako svadobný dar a obe nevesty sa ním akoby symbolicky začlenili do kráľovskej rodiny. Takto sa získavanie titulov rieši v prípade kráľov už po stáročia, je akoby tradíciou a Meghan aj Kate sa tak stali plnohodnotnými členkami šľachtického dvora.

Inšpirujte sa: Kate Middleton čelí kritike za šaty, ktoré mala na svadbe: Prikláňa sa však k udržateľnej móde a ide tak príkladom

Dostali hodiny etikety priamo od kráľovnej

Niekto by si mohol myslieť, že Kate nemala so začlenením sa vôbec žiaden problém, opak je však pravdou. Ona samotná mala pred svadbou a aj dávno po nej stretnutia s kráľovnou Alžbetou II., počas ktorých ju ona samotná učila všetko potrebné na to, aby sa raz v budúcnosti mohla stať kráľovnou. Rovnako je na tom aj samotná Meghan. Aj ju čakajú hodiny etikety a histórie práve kvôli tomu, aby si zvykla na svoju novú rolu. Čo je však ešte lepšie, Meghan bude mať pomoc aj od samotnej Kate, ktorá už po rokoch má nejakú prax a svojej švagrinej veľmi rada niečo zo svojich skúseností odovzdá.

Chuť do jedla a tipy

Aj tá spája obe vojvodkyne viac, než by ste si mysleli. Spoločne si pri každej príležitosti vymieňajú tipy na skvelé a chutné recepty. Meghan miluje zdravé jedlo rovnako ako Kate, ktorá si ho počas svojho tehotenstva dopriala ešte o niečo viac. Práve počas neho jej manželka princa Harryho radila, akým potravinám sa vyhýbať, a čo je pre ňu vhodné a prospešné. Kto by nechcel mať rovnakú kamarátku a švagrinú v jednej osobe, však?

Prečítajte si aj: 50 zaujímavostí o kráľovskej svadbe roka: Toto ste o Meghan Markle a princovi Harrym (ne)tušili

Milujú rovnakých dizajnérov

Aj keď kráľovská etiketa čo sa týka obliekania je občas príliš striktná, práve vďaka Kate sa v nej Meghan veľmi rýchlo zorientovala a našla si medzi odporúčanými módnymi návrhármi svojich obľúbencov. Jej zoznam mien sa do veľkej miery zhoduje s tým Kateiným a my sa nemôžeme čudovať. Obe distingvované dámy majú totiž cit pre vkus a štýl, aký si v poslednej dobe v rámci spoločenských akcií volia, je veľmi podobný.

Spolu aj v oblasti humanitárnej pomoci

V rámci kráľovského nadačného fóra sa po májovej svadbe neangažuje len Kate, ale aj Meghan, ktorá sa na svoju úlohu pripravovala už niekoľko mesiacov predtým. Síce budú na niečom pracovať opäť spolu, Meghan sa už dlhšiu dobu zaujíma o konkrétnu prácu svojej švagrinej a snaží sa od nej pochytiť čo najviac, aby to mala neskôr v realite jednoduchšie. Obe však stále dokazujú svoj obrovský záujem o humanitárne záležitosti a pomoc všetkým tým, ktorí to potrebujú.

Mohlo by vás zaujímať: Zatiaľ čo Kate porodila, jej sestra Pippa čaká dieťatko: Aj tieto detaily spájajú tehotenstvá okúzľujúcich sestier

Páči sa Vám vzťah vojvodkýň Kate Middleton a Meghan Markle

spolu hlasovalo 607 ľudí

Áno
586
Nie
21

- Najčítanejšie -