Presunúť na hlavný obsah

Najsexi futbalisti na majstrovstvách sveta 2018: Toto sú ich rodinky, vďaka ktorým zažívajú skutočný pocit domova

Zahraničné celebrity

Sexi futbalisti, aj ich krásne polovičky či rozkošné deti. Pozrite si spolu s nami prehľad hráčov, ktorých uvidíme na tohtoročných majstrovstvách sveta vo futbale, ale aj ich rodinky v podobe žien a detí, ktoré im dávajú skutočný pocit domova.

Sergio Ramos

Skutočný domov aj s deťmi a so všetkým, čo k rodine patrí, vytvára kapitánovi Realu Madrid, Sergiovi Ramosovi, jeho dlhoročná priateľka, Pilar Rubio. Kráska mu už porodila troch chlapcov, Marca, Sergia po otcovi a najmladšieho Alejadra. Ktovie, ktorý zo Sergiových chlapcov pôjde v jeho futbalových šľapajách? 

Cristiano Ronaldo 

Sexi fešák, Cristiano Ronaldo, ktorý je najväčšou hviezdou Portualska a hráčom za Real Madrid, má doma vskutku pozoruhodnú a netradičnú rodinku. Tá pozostáva z jeho najstaršieho syna, Cristiana Ronalda juniora aj z dvojičiek, Matea a Marie. Za tieto deti vďačí náhradnej matke. No teší sa aj z najmladšieho dieťaťa, Alany Martiny, ktorú má už so svojou priateľkou, modelkou, Georginou Rodriguez. Tá sa zhostila aj výchovy jeho ďalších detí skutočne skvele a vytvára mu naozajstný domov. 

Mohlo by vás zaujímať: Netradičná, ale šťastná rodinka Cristiana Ronalda: Táto žena sa postarala o výchovu jeho štyroch detí

Gerard Piqué 

Za jedného z najväčších fešákov spomedzi tohtoročných futbalistov jednoznačne možno označiť aj Gerarda Piquého, obrancu FC Bbarcelony, ktorý tvorí pár so známou a sexi speváčkou, Shakirou. Spoločne vychovávajú dvoch chlapcov, mladšieho Sashu a prvorodenému dali nám blízke a známe slovenské meno, Milan. Hoci je Shakira od neho o pár rokov staršia, zdá sa, že v ich rodinke panuje harmónia a pohoda. 

Lionel Messi

Snáď stále najlepší futbalista sveta a  argentínsky futbalista hrajúci v svetovej lige za klub FC Barcelona, Lionel Messi, sa môže tiež popýšiť krásnou a veľkou rodinkou. S manželkou, Antonellou Roccuzzovou, má hneď troch synov, Thaga, Matea a Cira. Otecko, Lionel sa ako správny otec nevyhýba ani takým otcovským povinnostiam ako čítaniu so svojimi deťmi.

Čítajte tiež: Viete, kto má doma takýchto dvoch malých pomocníkov? Táto známa rodina drží už roky pokope

James Rodriguez 

Napriek tomu, že pohľadný kapitán kulumbijskej reprezentácie, James Rodriguez, už netvorí pár s matkou svojej jedinej dcéry, svoje otcovské povinnosti si plní na sto percent a rád. Zhostil sa dokonca aj takej úlohy ako je česanie svojej princeznej, Salomé, ktorá je mimochodom aj skutočnou futbalovou fanúšičkou. 

Blerim Džemaili 

Švajčiarsky reprezentant, ktorý hrá za taliansky klub FC Bologna, Blerim Džemaili, sa môže popýšiť skutočne sexi manželkou ktorá získala v médiách aj titul najsexi fanúšičky v Európe. Niet sa čo diviť, keďže ide o Miss Bikini, albánsku modelku, Erjonu Sulejmaniovú, s ktorou si tento krásavec stihol založiť už aj rodinu, syna Luana. 

Sergi Roberto 

Modrooký fešák, Sergi Roberto, ktorý je hráčom FC Barcelony, má doma tiež skutočne nádhernú ženu, Coral Simanovich, s ktorou sa oženil len začiatkom tohto mesiaca. Na prvý pohľad je jasné, že sú ešte stále veľmi zaľúbení ako sa na novomanželov patrí a Coral zdieľa aj jeho vášeň pre futbal. Spoločne navštevujú aj ďalšie futbalové zápasy.

Neprehliadnite: Najlepší futbalisti milujú blondínky: "Veľkí" hráči majú po boku tieto sexice

David Villa

Španielsky futbalista, ktorý je zároveň kapitánom tímu New York City FC v Major League Soccer, je ženatý už dlhé roky, hoci na to nevyzerá. So svojou manželkou Patriciou Gonzalez, ktorej vášňou je tiež futbal a dokonca ho hrávala, má dve staršie dcéry, Lucu  a Zaidu a najmladšieho syna, Olaya. Spolu vytvorili takúto rozkošnú rodinku. 

Ktorí zo svetových futbalistov je podľa vás najviac sexi?

spolu hlasovalo 629 ľudí