Nechajte sa inšpirovať slovenskými kráskami, ktoré už teraz ukázali svoje postavičky a dokonalé letné outfity

Pozrite sa, ako si užívajú prvé slnečné dni naše známe slovenské tváre. Ich letné outfity stoja za pozornosť, čo poviete?

Nechajte sa inšpirovať slovenskými kráskami, ktoré už teraz ukázali svoje sexi postavičky a dokonalé letné outfity

Nechajte sa inšpirovať slovenskými kráskami, ktoré už teraz ukázali svoje sexi postavičky a dokonalé letné outfity

Zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

Inšpirujte sa: Tiene na oči v pastelových farbách sa stali obľúbeným prvkom vizážistov: Inšpirujte sa týmto líčením

Michaela Kocianová

Naša úspešná topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava má ozajstné telo bohyne. Hoci mnohé zdedila do genetickej výbavy po svojej mamine vie, že na postavičke treba aj ”makať”. A veruže to vidno! Jej dokonalé krivky vyniknú skutočne v akomkoľvek outfite. Michaele pristane rovnako elegancia, ale aj športový look. Veď posúďte sami!

Ivana Gáborík Surovcová

Tanečníčka Ivana Gáborík Surovcová je známa svojim aktívnym životným štýlom. Miluje pohyb, beh, cvičenie a tanec. A na jej vyšportovanej figúre to vidieť. Ivana doslova žiari a o jej postavičke mnohé z nás môžu len snívať. Vďaka perfektnému telu si môže dovoliť aj takýto sexi, letný look. Wau, tlieskame!

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová je známa tým, že má módu v malíčku. Vždy vyzerá výborne a navyše vidieť, že na svojej figúre poctivo maká. Krásne telo v kombinácii s rafinovanými letnými modelmi sú zárukou úspechu a toho, že je Soňa rozhodne neprehliadnuteľná. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková, každým svojim outfitom dokazuje, že veľmi dobre vie, čo je naozaj trendy. Kráska je známa svojim zdravým životným štýlom a láskou k športu. Táto inšpiratívna Slovenka presne vie ako upútať pozornosť na prvý pohľad. Pôsobí nežne, sexi a štýlovo zároveň!

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová je jasným dôkazom toho, že prirodzená krása existuje. Anjelská tvár, vypracovaná postavička a energia, ktorá z nej vyžaruje sa len tak nevidí. Kristína je očarujúca a výber jej letných outfitov len podčiarkuje jej výnimočnosť!

Nenechajte si ujsť: Moderátorka Alexandra Orviská má super štýl: V poslednom období predvádza jeden skvelý look za druhým

Foto:
Instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/kristinakraj, instagram.com/iversanns, Instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/karolinachomistek
Zdroj:
NM

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba