Presunúť na hlavný obsah

Nechajte sa inšpirovať slovenskými kráskami, ktoré už teraz ukázali svoje postavičky a dokonalé letné outfity

Feminity

Pozrite sa, ako si užívajú prvé slnečné dni naše známe slovenské tváre. Ich letné outfity stoja za pozornosť, čo poviete?

Inšpirujte sa: Tiene na oči v pastelových farbách sa stali obľúbeným prvkom vizážistov: Inšpirujte sa týmto líčením

Michaela Kocianová

Naša úspešná topmodelka Michaela Kocianová z Elite Bratislava má ozajstné telo bohyne. Hoci mnohé zdedila do genetickej výbavy po svojej mamine vie, že na postavičke treba aj ”makať”. A veruže to vidno! Jej dokonalé krivky vyniknú skutočne v akomkoľvek outfite. Michaele pristane rovnako elegancia, ale aj športový look. Veď posúďte sami!

Ivana Gáborík Surovcová

Tanečníčka Ivana Gáborík Surovcová je známa svojim aktívnym životným štýlom. Miluje pohyb, beh, cvičenie a tanec. A na jej vyšportovanej figúre to vidieť. Ivana doslova žiari a o jej postavičke mnohé z nás môžu len snívať. Vďaka perfektnému telu si môže dovoliť aj takýto sexi, letný look. Wau, tlieskame!

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová je známa tým, že má módu v malíčku. Vždy vyzerá výborne a navyše vidieť, že na svojej figúre poctivo maká. Krásne telo v kombinácii s rafinovanými letnými modelmi sú zárukou úspechu a toho, že je Soňa rozhodne neprehliadnuteľná. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková, každým svojim outfitom dokazuje, že veľmi dobre vie, čo je naozaj trendy. Kráska je známa svojim zdravým životným štýlom a láskou k športu. Táto inšpiratívna Slovenka presne vie ako upútať pozornosť na prvý pohľad. Pôsobí nežne, sexi a štýlovo zároveň!

Kristína Krajčírová

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová je jasným dôkazom toho, že prirodzená krása existuje. Anjelská tvár, vypracovaná postavička a energia, ktorá z nej vyžaruje sa len tak nevidí. Kristína je očarujúca a výber jej letných outfitov len podčiarkuje jej výnimočnosť!

Nenechajte si ujsť: Moderátorka Alexandra Orviská má super štýl: V poslednom období predvádza jeden skvelý look za druhým

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus