Presunúť na hlavný obsah

Celé plavky, ktoré hrajú farbami: Vyberte si tie správne vzory pre váš typ postavy!

Móda

Dokonalá figúra, destinácia dovolenky vybraná, ale vaša jediná otázka zostáva, aké plavky zo širokej ponuky si vybrať? Nebojte sa! V móde sú všetky kúsky, ktoré hrajú farbami a vzormi!

Vzorované plavky sú vhodné pre ktorúkoľvek z nás! Vedia zaujať a pobaviť na prvý pohľad! Potlač môže byť nielen veľmi kreatívna ale aj vtipná či formujúca. Dokážete nimi skryť nedostatky ale aj zvýrazniť vaše dokonalé partie! Celých plaviek sa preto určite nebojte, práve naopak, vyberajte ich s vkusom a samozrejme s ohľadom na vašu postavu! 

Prečítajte si tiež: Kúsok, ktorý osvieži každý vás letný outfit: Jemné kimono vám bude skvelým spoločníkom na letné večery

Zvodne odhaľte plecia

Zaujali tento rok aj vás tzv. off shoulder plavky? Táto malá zmena totiž dokáže urobiť s vašou postavou zázraky! Ak sa nepýšite práve veľkým poprsím, skúste tento typ aj s ladným volánikom. Pridá objem na hrudi a upúta odhalenými ramenami, ktoré sú rozhodne sexi! 

Trendové až ku krku

Pravým opakom prvého typu je strihanie až ku krku. Takýto typ bude krásne lichotiť vašim rukám! Ukážete ich dokonalú štíhlosť a jemne prekryjete krk. Síce opaľovanie v tomto type nie je najpraktickejšie, na pláži v ňom vyniknete. Nezabudnite pridať vzor či viac farieb a zaujať tak na prvý pohľad! 

Zábavná potlač

Aby nuda nebola vôbec prípustná, kúsky leta 2018 sršia farbami a vzorov. Takýto kúsok by vo vašom letnom šatníku nemal chýbať. Svoju postavu tak vystavíte divokej vzorovanej jazde, ktorú si určite naplno užijete! 

Výstrih, kde sa len dá

Postavte letné plavky na vašich prednostiach! Ukážte kúsok pokožky aj na bruchu a dovoľte si aj kúsok s takýmto výstrihom. Nielenže sa za vami obzrie nejeden muž, aj sebavedomie vám vyskočí do výšok. Premyslene zakryjete bruško a pritom zaujmete. 

Mohlo by vás zaujímať: Plážové outfity, z ktorých môžete čerpať toto leto inšpiráciu: Máme pre vás manuál na letný dovolenkový šatník!

Šnurovanie si vás hneď získa! 

Kedysi odmietaná šnurovačka sa teraz opäť vracia do módy! Môžete si ju dopriať v ktorejkoľvek časti plaviek, na hrudi, na boku alebo aj len v zadnej časti. V spojení so vzormi je to to, čo tento rok rozhodne potrebujete!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus