5 krokov, v ktorých si doprajete kvalitný orgazmus

Ak ste žena, ktorá dosahuje orgazmus aj s malým úsilím, máte naozaj veľké šťastie. Pre väčšinu žien to však neplatí a muži majú úplne opačný problém. Ako to teda zosúladiť?

Kvalitný orgazmus

Kvalitný orgazmus

Zdroj: zerex

Pred sto rokmi sa ženy v západnom svete učili, že sex je ich manželskou povinnosťou, a nič viac. Žena, ktorá sa “pri tom” bavila a užívala si, bola vulgárna a šokovala spoločnosť. Dnes užívame rovnosť a orgazmus dosahujeme s rovnakou radosťou ako muži.

Rozprúďte krv - bozkávajte sa

Na rozohriatie postačí pár minút, ale účinky budú trvať omnoho dlhšie. Výskumníci na Lafayette College v USA zistili, že bozkávanie znižuje hladinu hormónu stresu kortizolu, čo urýchľuje čas na “rozohriatie” pre oboch. Bozk prenáša vône, chute, zvuky a hmatové signály, ktoré ovplyvňujú to, ako sa jednotlivci vnímajú navzájom. Omámte zmysly oxytocínom (hormónom lásky) a dôležitý prvý krok máte za sebou.

Rozohriať sa môžete aj prírodnými afrodiziakami, ktoré s vašim libidom urobia zázraky a navyše môžu pomôcť predĺžiť sexuálne vzrušenie a zintenzívniť orgazmus.

Nechajte ho robiť to ústami

Pomôže to obom zúčastneným. V podstate sa oproti prvému kroku zmení len umiestnenie bozkov muža. Žena bude dokonale stimulovaná presne tam, kde potrebuje a muž nebude zápasiť s problémom, že to už na neho prichádza. Obaja si tak doprajete dostatok času, každý po svojom.

Doprajte mu vizuálny zážitok

Aj keď sa môže zdať, že týmto krokom mužovi len pomáhate k rýchlejšiemu vrcholu, nie je to celkom tak. Ak potrebujete viac času na privodenie toho správneho stavu, no váš partner je už, pravdepodobne, dávno pripravený, masturbujte. Jemu tak doprajete niečo, z čoho nespustí oči, sebe pomôžete priblížiť sa k bodu, kedy už to na vás pomaly prichádza a navyše mu ukážete - pre budúcnosť - ktoré miesta nemá vynechať.

Ak mávate problém s dosiahnutím vrcholu doprajte si napríklad prírodnú viagru vhodnú aj pre ženy. Hotness je doplnok výživy, na prírodnej báze, ktorý pomáha nabudiť libido, prispieva k predĺženiu sexuálneho vzrušenia a podporuje zintenzívniť sexuálne vyvrcholenie.

Odďaľujte jeho vrchol

Môžete sa stretnúť s tým, že predchádzajúce kroky fungujú perfektne, ale po prvom vniknutí sa muž neovládne a od toľkého vzrušenia vyvrcholí. To môže pripraviť o orgazmus vás a celkovo vám obom spôsobiť skôr vrásky než potešenie. Nájdite polohy a techniky, ktoré budú mužovi umožňovať menej stimulov a môžete mu tiež odporučiť prírodné produkty na oddialenie vrcholu.

Tabletky Zerex Extralong môžu pomôcť posilniť sebavedomie a mužnosť, a sú určené pre mužov s rýchlym vyvrcholením.

Umožnite mu hľadať váš bod G

Aj keď vyvrcholenie v spoločnom objatí pôsobí krásne a romanticky, predsa len existuje niečo, po čom tajne túži mnoho žien - nájdenie a stimulácia bodu G. Funguje to? Tie, ktoré sa zaprisahavajú, že ho objavili (ony alebo partner), tvrdia, že najlepšie je hľadať ho prstami. Partnera nijako neukrátite o zážitok a vy si overíte, či je z neho dobrý “hľadač pokladov”. Navyše môžete zažiť vzrušenie, o ktorom sa vám ani nesnívalo.

Nedržte sa rád spred sto rokov a užívajte si sex plnými dúškami. Nemusíte sa obmedzovať, možností je totiž ďaleko viac ako mali kedysi naše prababičky.

- reklamná správa - 

Foto:
zerex
Zdroj:
zerex

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba