4. ročník konferencie pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY prinesie viaceré novinky

Všetky ženy, matky, manželky, kamarátky, šéfky a kolegyne, odložte 28.9.2018 vaše pracovné aj rodinné povinnosti a príďte si užiť svoj deň za odmenu na jedinečnú konferenciu pre ženy WOMAN’S BALANCE DAY!

WOMAN’S BALANCE DAY

WOMAN’S BALANCE DAY

Zdroj: WOMAN’S BALANCE DAY

Žena, ktorá vyžaruje spokojnosť a sebavedomie, cíti sa krásna a vnútorne vyrovnaná, dokáže rozdávať pozitívnu energiu, pomáha svojmu okoliu a plniť svoje sny. Vďaka starostlivosti o svoj vzhľad, telo aj dušu, pozitívnym medziľudským vzťahom, dokáže lepšie pochopiť samu seba a stáva sa z nej šťastnejšia aj tvorivejšia žena.

Už po štvrtý krát organizátorka Zuzana Líšková privíta v Bratislave všetky ženy, ktoré chcú objaviť svoj ženský potenciál, vnútornú rovnováhu a samu seba.

„Nejedna žena sa v dnešnej dobe pasuje s pocitom a presvedčením, že vždy a za každých okolností musí byť silnou ženou, perfektnou matkou, milujúcou a spoľahlivou manželkou, najlepšou kamarátkou a samozrejme popri tom všetkom podávať v práci stopercentný výkon. Sama musím denne zvládať všetky tieto roly a nie je to vždy jednoduché. Moja vlastná skúsenosť a snaha nájsť rovnováhu a vzorec na to, aby všetko v mojom živote fungovalo tak, aby som bola šťastná ma priviedla k myšlienke spájať a motivovať všetky ženy a vytvoriť pre ne jedinečný a inšpiratívny deň. Keď som začala pracovať ako výživová poradkyňa a denne sa stretávala som ženami, ktoré sa rozhodli pre zmenu, veľmi ma napĺňalo a obohacovalo, keď som videla ich úspechy, a to ako im aj moja práca pomohla nájsť rovnováhu a mohli sa cítiť krajšie a zdravšie.“

Novinkou tohtoročnej konferencie je miesto konania podujatia, ktoré sa tento rok presúva do HOTELA BRATISLAVA****, ako aj možnosť zakúpenia celodennej alebo  poldennej vstupenky.

Ďalšou zmenou budú prednášky a workshopy prebiehajúce po novom počas celého dňa. Účastníčky si budú môcť vybrať z doobedných aj poobedných tém, ktoré si prednášajúci pripravili špeciálne pre WOMAN’S BALANCE DAY. Pripravené sú nové témy aj noví spíkri.

 Pozrite si KOMPLETNÝ PROGRAM prednášok a workshopov >>>.

Organizátorky z Work in Balance s. r. o. ostávajú verné sprievodnému programu, ktorý je neodmysliteľnou súčasťou každého ročníka konferencie. K dispozíciu budú viaceré stanovištia a beauty kútiky, kde si všetky ženy budú môcť dopriať skrášlenie, vyšetrenie, diagnostiku alebo individuálnu konzultáciu. Nebudú chýbať ani viacerí vystavovatelia s výrobkami a službami, ktoré potešia každú ženu.

Okrem skvelého zážitku si každá účastníčka odnesie aj rôzne darčeky a bude mať možnosť skúsiť šťastie a vyhrať jednu zo zaujímavých cien od partnerov podujatia.

Vstupenky zakúpite na 

Príďte si užiť svoj WOMAN’S BALANCE DAY 28.9.2018 v HOTELI BRATISLAVA****.

Pozrite si všetky detaily 4. ročníka. konferencie WOMAN’S BALANCE DAY tu >>>.

- reklamná správa - 

Foto:
WOMAN’S BALANCE DAY
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba