Presunúť na hlavný obsah

Každá z nás chce mať sexi telo: V tomto VIDEU zistíte, ako na to!

Fitness

Túžite po pevnom, krásnom a zdravom tele? Potom neváhajte a pridajte sa k cvičeniu ACTIVE PROTEIN BODY! Dnes vám predstavíme posledné inštruktážne video zo série, ktoré predstavuje komplexný cvičebný plán na celé telo . Zacvičiť si môžete s Milanom Adamkom, fitness trénerom z Golem Club, ktorý si pre vás pripravil cviky z oblasti aerobicu, fitness a jógy.  

Každý deň sa Milan vo videách zameria na inú časť tela, sériu ukončí cvikmi, ktorých cieľom je formovať celé telo. Precvičovať si tak môžete jednotlivé časti, ale aj komplexne všetko.Videá ponúkajú dokonalý návod, ako cvičiť doma. Ak by ste si však chceli dať poriadne do tela, vydajte sa za Milanom na Magio Pláž v Bratislave, kde si môžete počas celého leta, každú stredu o 19-tej, pod jeho skúseným dohľadom odcvičiť cviky zo série ACTIVE PROTEIN BODY.

Nie je to však iba o cvičení. Aby ste dosiahli svoju rozprávkovú postavu, mali by ste sa aj správne stravovať. Ideálnymi spoločníkmi každého cvičenia by mali byť produkty ActiveProtein, ktoré vďaka zvýšenému obsahu proteínu pomáhajú vašim svalom s regeneráciou. Budovanie svalov tak bude nielen jednoduchšie, ale hlavne efektívnejšie. Zo širokého portfólia chutných produktov si určite vyberiete aj vy. Či už zvolíte mliečny nápoj, tvaroh, jogurt, cottagecheese alebo smoothie s mliekom ActiveProtein obohateným o proteín, určite spravíte pre svoje telo to najlepšie.

Tak hurá do cvičenia!

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -