Presunúť na hlavný obsah

Poznáte tajomstvo krásneho zadočku? Nájdete ho v tomto VIDEU!

Fitness

Túžite po pevnom, krásnom a zdravom tele? Potom neváhajte a pridajte sa k cvičeniu ACTIVE PROTEIN BODY! V poradí štvrté inštruktážne video zo série vám povie, ako sa vysporiadať s problémovými partiami takmer každej ženy – so zadkom a bokmi. Zacvičiť si môžete s Milanom Adamkom, fitness trénerom z Golem Club, ktorý si pre vás pripravil cviky z oblasti aerobicu, fitness a jógy.

Každý deň sa Milan vo videách zameria na inú časť tela, sériu ukončí cvikmi, ktorých cieľom je formovať celé telo. Precvičovať si tak môžete jednotlivé časti, ale aj komplexne všetko. Videá ponúkajú dokonalý návod, ako cvičiť doma. Ak by ste si však chceli dať poriadne do tela, vydajte sa za Milanom na Magio Pláž v Bratislave, kde si môžete počas celého leta, každú stredu o 19-tej, pod jeho skúseným dohľadom odcvičiť cviky zo série ACTIVE PROTEIN BODY.

Nie je to však iba o cvičení. Aby ste dosiahli svoju rozprávkovú postavu, mali by ste sa aj správne stravovať. Ideálnymi spoločníkmi každého cvičenia by mali byť produkty Active Protein, ktoré vďaka zvýšenému obsahu proteínu pomáhajú vašim svalom s regeneráciou. Budovanie svalov tak bude nielen jednoduchšie, ale hlavne efektívnejšie. Zo širokého portfólia chutných produktov si určite vyberiete aj vy. Či už zvolíte mliečny nápoj, tvaroh, jogurt, cottage cheese alebo smoothie s mliekom Active Protein obohateným o proteín, určite spravíte pre svoje telo to najlepšie.

Tak hurá do cvičenia!

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -