Presunúť na hlavný obsah

Jasmina Alagič sa po rokoch zbavila problematickej pleti. Pomohla jej táto vec

Krása

Pri pohľade na krásnu moderátorku a modelku balkánskeho pôvodu Jasminu Alagič by len málokto uveril, že ju dlhé roky trápili problémy s pleťou.

„Lekárka MUDr. Alenka Pallová z Inštitútu estetickej medicíny urobila s mojou pokožkou zázraky. No iba na moderné prístroje sa pochopiteľne nespolieham. Napríklad, nikdy nejdem spať bez dôkladného odlíčenia,“ prezradila nám hneď v úvode charizmatická brunetka.

Silná trojka pre krásnu pleť

K procedúram, na ktoré Jasmina nedá v rámci starostlivosti o pleť dopustiť, patrí ošetrenie známe ako ProFacial. O aký typ zákroku ide, a prečo má v boji s kožnými nedokonalosťami výsostné postavenie, sme sa opýtali priamo majiteľky IEM v Pezinku, MUDr. Aleny Pallovej. „Ošetrenie ProFacial je osvedčenou cestou, ako dodať pokožke vystavovanej slnečnému žiareniu nový náboj a mladistvejší vzhľad. Jeho podstatu tvoria štyri, na seba nadväzujúce procedúry. Prvou je ozonizácia, vďaka ktorej bude pleť dokonale pripravená na zákrok, čiže čistá a vydezinfikovaná. Rádiofrekvencia sa potom postará o prehriatie pokožky a aktiváciu kolagénových vlákien. Treťou fázou je čistenie a výživa, inými slovami zapracovanie troch účinných roztokov. Tie sú zodpovedné za odstránenie odumretých kožných buniek, hydratáciu pleti, vyčistenie pleti kyselinou mliečnou či aplikáciu čistiaceho roztoku s kyselinou salicylovou proti pórom a akné. Štvrtým, a zároveň posledným krokom je ionoforéza. Tá sa bez použitia invazívnych metód postará o presun aktívnych látok hlboko do tkanív, vypnutie pleti a zvýšenie jej elasticity.“

Nie je vyumelkovaná

Jasmina nepopiera, že o svoj zovňajšok sa príkladne stará. No hoci naďalej zostáva verná výlučne neinvazívnym riešeniam, poznámky niektorých ľudí ju ešte aj dnes zamrzia. „Je mi ľúto, keď pod vlastnou fotografiou nájdem komentáre typu, aká som umelá a preplastikovaná. To je hlúposť. Mojím jediným vylepšením je zväčšenie pier kyselinou hyalúronovou, a aj to v minimálnej miere. Som totiž zástancom tvrdenia všetko s mierou, hlavne aby bol človek vyrovnaný a spokojný sám so sebou. Avšak, netreba zabúdať na to, že najdôležitejšie zo všetkého je zdravie.“ A s tým sa samozrejme nedá nič iné, než súhlasiť.

-Reklamná správa- 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe