Presunúť na hlavný obsah

Už dnes spoznáme nové tváre modelingu: Hana Jiříčková zasadne do poroty Schwarzkopf Elite Model Look 2018

Modeling

Mladé krásne tváre dievčat a chlapcov bude vo štvrtok 30. augusta posudzovať porota zložená z tých najlepších. Do svojho porodcovského kresla zasadne aj krásna Hana Jiříčková, ktorá je ambasádorkou projektu Positive Planet. Tento rok sa totiž stala precedníčkou poroty. Osud mladých modeliek a modelov je teda aj v jej rukách.

Krása na Pražskom hrade

Španielska sála Pražského hradu bude vo štvrtok 30. augusta od 20.30 hod. hostiť 26 finalistiek a finalistov súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2018 pre Českú a Slovenskú republiku. Súťaž Elite Model Look je najprestížnejšia modelingová súťaž na svete, do ktorej sa každým rokom prihlási státisíce záujemcov z viac než 35 krajín.

Za tie najzaujímavejšie tváre môžete teraz hlasovať aj vy!

Vyberte si svojho víťaza a víťazku prestížnej súťaže Schwartzkopf Elite Model Look 2018.

Luxus, ktorý sa nosí

Jedným z módnych partnerov finálového večera je spoločnosť Luxury Brand Management. Tá má vo svojom portfóliu viac než 35 luxusných značiek na čele so značkami Bottega Veneta, Saint Laurent, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen a mnoho ďalších. Svoje butiky prevádzkuje na hlavnom pražskom nákupnom bulvári – Parížskej ulici.

Aj tento rok sa v exkluzívnej prehliadke predstavia topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, napríklad ambasádorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018 Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, víťazka svetového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a víťazky svetového finále EML 2014 Bára Podzimková a EML 2016 Jana Tvrdíková.

Prečítajte si tiež: Predstavujeme vám finalistky Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Rozhodnite o budúcej hviezde modelingu!

Najsilnejší ročník

O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z odborníkov v oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. V porote zasadne riaditeľka scoutingu Elite World Iris Minier či riaditeľ súťaže Sáša Jány, ktorý k súťaži hovorí: „Teším sa z obrovského záujmu o castingy a súťaž Schwarzkopf Elite Model Look. Som rád, že za nás hovorí nielen víťazstvo na svetovom finále, ale aj desiatky úspešných kariér realizovaných posledných pár rokov. Aj tento ročník je jeden z najsilnejších za posledné desaťročie." 

Toto všetko môže čakať na víťazku a víťaza

Čestnou predsedníčkou poroty 27. Ročníku súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre ČR a SR sa stala česká topmodelka a ambasádorka projektu Positive Planet Hana Jiříčková, ktorá hovorí: „Účasť vo finále Elite Model Look v roku 2007 naštartovala moju modelingovú kariéru a dala mi prvé základy. Som rada, že aj ja dnes môžem v roli čestnej predsedníčky poroty podať pomocnú ruku mladým talentom pri vstupe do sveta profesionálneho modelingu.“

O budúce modelky a modelov sa starajú tí najlepší

Agentúra Elite sa aj tento rok spojila s úspešnou značkou vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, ktorá sa stala hlavným partnerom a spoluorganizátorom súťaže. Vlasová kozmetika Schwarzkopf sa tak po dlhodobej úzkej spolupráci so svetovými celebritami, vrátane topmodeliek ako napr. Claudia Schiffer a Heidi Klum, stala súčasťou jedinečného projektu objavujúceho budúce hviezdy modelingového priemyslu. „Súčasť úspechu značky Schwarzkopf je spojenie s osobnosťami svetového modelingu. Preto je pre nás spolupráca s najprestížnejšou modelingovou súťažou v Česku a na Slovensku jasnou voľbou. Pevne verím, že aj tento rok pomôže k  objaveniu ďalších tvárí predurčených na budúci celosvetový úspech, ktorý poznáme z minulých rokov“, hovorí k projektovému partnerstvu Aleš Malenka, generálny riaditeľ spoločnosti Henkel ČR a SR.

Stálym partnerom súťaže je značka Rowenta, ktorá v spolupráci s agentúrou Elite vyvíja už niekoľko rokov produkty pre vlasovú starostlivosť rady Rowenta pre Elite Model Look. Projekt opäť podporila aj značka Profimed, ktorá sa venuje profesionálnej starostlivosti o zuby. Oficiálnou dekoratívnou kozmetikou finalistiek je značka ARTDECO. Ďalšími partnermi sú lifestylový magazín Feminity a značka STOPKA prezentujúca dokonalý výber v oblasti interiérov.

Mohlo by vás zaujímať: Toto sú nové tváre modelingu v súťaži Schwarzkopf Elite Model Look 2018: Hlasujte za svojho favorita

Takto to celé začalo

V priebehu apríla a mája sa uskutočnilo v obchodných centrách po celej Českej a Slovenskej republike celkom 25 castingov, ktoré prilákali pozornosť veľkého množstva mladých žien a mužov. Sústredenie pred samotným finále prebehne od 24. augusta v pražskom hoteli Ambassador Zlatá Husa, kde budú zároveň finalisti a finalistky ubytovaní. Pred zahájením galavečera budú mať hostia možnosť si vychutnať exkluzívne šampanské Nicolas Feuillatte. Po slávnostnom finále sa hostia presunú na afterparty do Art Restaurant Mánes spoločností Mánes Group.

Čaká nás oslnivá noc plná krásy

„Som veľmi šťastný, že finále Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR opäť predstaví módnemu svetu nádherné adeptky a adeptov na vrcholový modeling. Hudobno-módny večer, ktorý budú mať hostia večera možnosť vidieť, bude, po minuloročnom vystúpení V. Dyka, J. Maxiana a J. Prachaře, aj tento rok krásnym zážitkom umocneným priestorom Španielského sálu Pražského hradu“, dodáva Sáša Jány, riaditeľ súťaže.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus