Presunúť na hlavný obsah

V okamihu opäť mladá a krásna

Krása

Dnes nečakane potrebujete vyzerať krásne a sebavedome; dôvodom môže byť dôležitá pracovná schôdzka, večera s priateľmi, stretnutie po rokoch. Jediné, čo vám však nehrá do karát, sú viditeľné šedivé odrasty v cestičke. A vaša kaderníčka na vás dnes naozaj nemá čas. Čo teraz?

Vyskúšajte novú generáciu spreja na krytie šedín Colorwin. Colorwin vyrieši váš problém v priebehu niekoľkých sekúnd. Vaše vlasy budú vyzerať upravene bez toho, aby ste museli vyjsť z domu. Presne pre tieto chvíle bol Colorwin stvorený. Zlepší váš vzhľad, náladu i sebavedomie. Vyskúšajte tohto pomocníka a uvidíte, že sa stane vaším tajným a jedinečným trikom, ako mávnutím čarovného prútika omladnúť o niekoľko rokov.

Sprej Colorwin sa aplikuje len na viditeľné šediny a odrasty. Jemná vrstva farebných pigmentov sa udrží na vlasoch až do ďalšieho umývania vlasov šampónom. Unikátnosť Colorwinu je v jeho zložení. Colorwin nepoužíva ako nosnú látku tekutý silikón. Ten bol v Colorwinu nahradený methylalom, ktorý po nanesení pigmentov na vlasy ihneď vyprchá a vlasy preto nezaťažuje, nelepí a nevrství sa na nich. Túto skutočnosť  veľmi oceňujú kaderníčky, ktoré denne zápasia so silikónmi navrstvenými na vlasoch zákazníčok. Na silikónom pokryté vlasy totiž pri farbení vlasov farba chytá veľmi zle.

Podobnú službu ako Colorwin sprej vám preukáže aj Colorwin korektor na krytie šedivých vlasov. Nevzhľadné odrasty vás neprekvapia, keď ho budete mať  na poličke v kúpeľni alebo v kabelke. Aplikuje sa na suché vlasy, a to  len na miesta, kde sú odrasty viditeľné. Vyrába sa v štyroch farebných odtieňoch a vymýva sa šampónom.

Ak riešite problémy s odrastmi aj vy, máme pre vás skvelý tip. Do konca septembra vám v sieti predajní 101 Drogérie v limitovanej akcii ku každému zakúpenému spreju Colorwin ponúkame darček Colorwin korektor úplne zadarmo.

Ani muži nechcú manifestovať svoj vek šedivými vlasmi a robia si so šedinami starosti. Páni chcú vyzerať atraktívne, ale farbiť vlasy si chodí len máloktorý. Preto sme pre nich vymysleli skvelý šampón, ktorý vlasy nefarbí, ale iba tónuje. Prípravok obsahuje výťažok orecha kráľovského, ktorý pri pravidelnom umývaní vlasov zvýrazní ich prirodzenú farbu a šediny nepatrne natónuje. Ďalšou zložkou je panthenol, ktorý pomáha udržiavať vo vlasoch a v pokožke vlhkosť. Kombinácia panthenolu a fytopigmentov chráni vlasy pred účinkami UV žiarenia. Vlasy pravidelne umývané týmto šampónom nevyblednú ani na slnku.

Vyskúšajte alternatívne prípravky škály Colorwin, ktoré nechávajú vyniknúť vašej prirodzenej farbe vlasov a neškodia im. Prípravky Colorwin si teraz môžete zakúpiť v sieti predajní 101 Drogérie.

- reklamná správa -


- Najčítanejšie -