Plastika pŕs je drastická. Poradíme vám šetrnejšie metódy zväčšenia pŕs

Takže, cieľ je jasný. Chceme väčšie prsia a chceme ich bez návštevy plastického chirurga. Mnohé z nás si len povzdychnú, že je to pekný, ale nesplniteľný sen. No čo ak je to predsa možné? Ak tiež nemáte našetrené na drahé umelé prsia, tento článok je pre vás. Zistíte, že plastika pŕs nemusí byť jediným riešením.

Plastická operácia nie je jediným spôsobom na zväčšenie pŕs

Plastická operácia nie je jediným spôsobom na zväčšenie pŕs

Zdroj: Pixabay.com

Aké sú teda možnosti?

Hlavu hore, dámy. Zväčšenie prsníkov sa dnes dá dosiahnuť aj inak než skalpelom. Zabudnite na plastiku pŕs či iné invazívne a bolestivé spôsoby a myslite pozitívne. Inšpirujte sa prírodou. V nej platí, že na každý problém existuje riešenie. Inak to nie je ani s túžbou po väčších prsiach. V tomto prípade máte tri možnosti:

  • zvoliť vhodné cvičenie a zapotiť sa pravidelne doma či v posilňovni,
  • upraviť si životosprávu konzumovaním potravín, ktoré napomáhajú rastu prsného tkaniva,
  • poctivo užívať výživové doplnky špeciálne vyvinuté na zväčšenie poprsia.

Ako získať vysnívaný dekolt rýchlym a šetrným spôsobom?

Podobne, ako pri chudnutí, aj pri snahe o väčšie prsia je dôležité, aby zmena išla najmä zvnútra. Je preto nevyhnutné - aj popri cvičení - dodať telu látky, ktoré rast pŕs podporia prirodzenou cestou. Zamerajte sa na výrobky zo sóje. Sójové izoflavonoidy sú právom považované za prírodné fytoestrogény, okrem iného zodpovedné aj za rast pŕs. Nezabudnite ani na kolagén. Tomu váš výstrih vďačí za hebkú a pružnú pokožku bez vrások. Užitočná je aj rastlinka serenoa plazivá, tá vašim prsiam zase dodá plnší tvar. Vedľa nešliapnete ani vtedy, keď siahnete po senovke gréckej či po fenikle.

Správne nakombinovať a každý deň užívať všetky spomínané zložky môže byť náročné. Pokojne si to preto zjednodušte a zvoľte si praktický prípravok, ktorý ich obsahuje v jednom balení. Vyskúšajte tabletky zväčšenie pŕs BreastEXTRA+. Bez plastiky pŕs a strachu z vedľajších účinkov si môžete dopriať krásne prsia už o niekoľko týždňov.

- reklamná správa -

Foto:
Pixabay.com
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba