Presunúť na hlavný obsah

Farebná kombinácia, ktorá vás rozžiari: Topánky Ultra Colour Clash môžete nosiť s týmito štýlmi každý deň inak

Móda

Bojíte sa, že jesenné dni sú iba o kombinácii tlmených farieb a nezáživných materiáloch? Pozor, opak je pravdou! S týmito štýlovými topánkami naozaj vykročíte z radu a svoju jeseň prežijete viac ako farebne.

Hovorí sa, že diamanty sú najlepšími priateľmi ženy. Človek, ktorý to vypovedal, však nevedel, že existujú aj dostupnejšie spôsoby šťastia. Krásne topánky dokážu pomôcť nielen ženskej výške, ale aj egu spomínanej krásky. Doprajte si, len tak pre radosť, dávku nezabudnuteľnosti. Farebné topánky sú presne tým pravým liekom na nudu, ktorý teraz potrebujete vo svojom šatníku! Kolekcia Ultra Colour Clash z dielne obuvníckej značky Humanic dostane do kolien aj vás!

Dve farby, ktoré si vydobyjú cestu k vášmu srdcu

V jednote sa skrýva sila. To si túto sezónu povedala aj zmyselná červená a farba roku 2018 ultra violet. Ich kombinovaním docielite look, ktorý nebude mať konkurencie. Obe majú svoju silu, preto nie sú pre žiadne padavky.

Topánky prerazili hlavne v špicatých variantoch. Nebojte sa experimentovať a siahať práve po týchto dvoch moderných farbách. Nemôžete nimi naozaj nič pokaziť. Dokážu krásne doladiť jesenné neutrálne odtiene bielej či čiernej, ktoré stlmia ich hravosť. Voľte k nim iba jednoduché priehľadné pančušky, či holé nohy a ukážte sa tak v plnej kráse! Vaším hlavným cielom nech je neviazanosť a predsa nesmierna štýlovosť.

Povedzte nimi, kto ste

Vaše dni premenia na dokonalú záplavu energie a pozitívnych chvíľ. „Červená a ultra violet sú najmodernejšie farby, ktoré túto sezónu uvidíte naozaj všade. O to viac, keď ich skombinujete," prezradila expertka na trendy HUMANIC Christina Koller. S týmto žiarivým fialovým kúskom sa z vás stane skutočná ikona, kdekoľvek sa pohnete.

Až do oblakov

Výška vašej čižmy nech je priamo úmerná aj vašim štandardom. Takéto vysoké krásky vám zahalia nohu do príjemného látkového materiálu a dodajú vám look bohyne. Vyskúšajte červený variant, ktorý vám instantne dodá sebavedomie. 

Špicaté a sexi

Nízka verzia špicatých a lodičkovo strihaných členkov tiež nie je na zahodenie. Nosiť ju viete s voľnými nohavicami a svetrom. Táto jemne drzá kombinácia vytvorí krásny kontrast. Budete nevinným dievčatkom v jemnom pletení, avšak sebavedomou ženou, ktorá odhodlane kráča správnym smerom. Tieto špicaté ponožkové kotníčky sú na to ako stvorené!

Kombinácia plná vášne

Strach naozaj jeseň 2018 nepripúšťa. Lodičky s vysokým podpätkom musíte prezentovať ako svoju prirodzenú obuv. Ich pohodlie však máte so značkou HUMANIC zaručené. Láske, ako je tá k topánkam, sa naozaj nemusíte brániť. Vyskúšajte s farbou roka pop of colour aj na svojich nohách!

Stvorená pre dokonalosť

V oblasti kabeliek určite zabudnite na veľkosť či komplikované tvary. Takáto listová kabelka zaujme, ak jej dovolíte lietať v medziach práve spomínaných farieb. Nechajte sa ovplyvniť súčasným trendom aspoň na takejto maličkosti. Dlhé ramienko je iba plusom. Podrží vaše potrebnosti na tom správnom mieste a zanechá pocit nezabudnuteľnosti! Tak, ako celá kolekcia Ultra Colour Clash.

Aké štýly podpätkov sa dostávajú do popredia v kolekcii Ultra Colour Clash od Humanic, si môžete pozrieť nielen v predajniach, ale aj online. Nenechajte si ujsť kolekciu jeseň/zima 2018.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus