Presunúť na hlavný obsah

Kapitola 2: A Call for Dance

Móda

Joanna Kulig a Jeanne Damas sa vracajú v druhej kapitole kampane Reserved na Jeseň/Zimu 2018. Tentoraz video #ICanBoogie od Gordona von Steinera je situované do samého srdca Varšavy. Osvetlenie a nálada okolia sa mení - a sme svedkami zmyselného, neverbálneho dialógu medzi poľskou herečkou a francúzskou influencerkou. Naše hviezdy nás privedú do novej sezóny svojim spontánnym, surrealistickým tancom.

Druhá kapitola kampane RESERVED s hviezdnou Joannou Kulig a Jeanne Damas sa natáčala v historickej hlavnej budove Varšavskej univerzity. Hoci sa zdajú byť tak odlišné - obe ženy majú rovnakú energiu, vyjadrenú spontánnym, radostným a zmyselným tancom.

V tomto krátkom videu nazvanom "Výzva na tanec" naše hviezdy nemajú náladu na nič. Len mierne znudene položia telefón a vzápätí nás prekvapia svojim spontánnym tancom podľa francúzskej piesne "Coeur D'artichaut" od Polo & Panne, ktorá sama o sebe dokonale odráža náladu najnovšej kapsulovej kolekcie.

Druhá kapitola RESERVED kampane je voľným odkazom na minulé desaťročia a je venovaná  "Retro Fun" kapsulovej kolekcii. RESERVED neodkazuje na konkrétne desaťročie. Je inšpirované určitými kľúčovými štylistickými prvkami viacerých konkrétnych desaťročí, zameriavajúc sa na dievčenskú atmosféru a farebnosť. Dosiahnutie retro štýlu má byť zábavou, nie záväzkom. Všetko tu je prehnané: veľké kocky na kabáte s veľkým golierom, veľké gombíky na bunde a sukni, veľké rámy slnečných okuliarov a veľké ozdobné spony na topánkach. Na vyváženie celkového dojmu - niekoľko miniatúrnych doplnkov. Štruktúra materiálov zohráva dôležitú úlohu v kolekcii: lesk, mat, umelá kožušina alebo tvíd. Rovnako ako tanec Jeanne a Joanny, ktoré tancujú to, čo ich napadne, aj my môžeme zabudnúť na prísne pravidlá a voľne kombinovať jednotlivé prvky oblečenia. Kocky alebo kvety? Neviete sa rozhodnúť? Vyberte si oboje. www.reserved.com 

- reklamný článok -