Presunúť na hlavný obsah

Blogerka Lapkinn nám ukázala šatník: Pestuje si závislosť na klobúkoch, rúžoch a Paríži

Móda

Francúzky stále patria medzi jedny z najštýlovejšíchžien na svete. Móda z Paríža imponuje aj Linde Babušík Adamčíkovej, ktorá patrí medzi najštýlovejšie blogujúce ženy v našich končinách. Takže baretku na hlavu, červený rúž do kabelky, croissant do ruky a poďme sa inšpirovať šatníkom blogerky Lapkinn.

Raz elegantná, inokedy extravagantná

„Zbožňujem variabilitu módy a možnosť byť vďaka jednotlivým kúskom vždy inou ženou. Raz elegantnou, potom ležérnou, neskôr extravagantnou, inokedy minimalistickou. To je na obliekaní a móde úžasné. Hrať sa s vecami pri kombináciách a stylingu a vytvárať rôzne dojmy,“ hovorí ryšavka.

„Ale inak som pomerne dosť závislá na klobúkoch a ďalších pokrývkach hlavy, milujem módu z Paríža a preferujem výrazné rúže ako skvelý módny doplnok,“  smeje sa Linda.

V overenom sa cíti sebaisto

Tvídové sako, tričko s pruhmi či perlový náhrdelník patria k Francúzkamasi ako Mona Lisa do Louvre.Alepovestný„parisian chic“ je o niečom inom ako o konkrétnom oblečení.Prioritou číslo jeden je nájsť si kúsky, ktoré vám budú sedieť perfektne a rovnako sa v nich budete aj cítiť. A vôbec nemusia mať visačku slávnej značky.Postačí,keď zainvestujte do kvalitných materiálov.

„V mojom šatníku nesmú chýbaťnadčasové veci. Zároveň sú pre mňa osvedčenými kúskami, pri ktorých viem, že nimi nikdy nič nepokazím. Skvele sa kombinujú a cítim sa v nich sebaisto. Navyše som si pri nich istá, že prežijú veľa rokov v mojom šatníku a v mojich outfitoch. Pre mňa sú to napríklad kúsky ako dobre padnúca sukňa, biela košeľa, džínsy, kožená bunda, variabilné šaty, pohodlné lodičky a biele tenisky,“ opisuje Lapkinn.

Podpätky nie sú problém

Medzi najväčšie slabosti nejednej ženy patria jednoznačne topánky. Sú dni, ktoré Parížanka strávi celý deň v v hriešnych lodičkách a o 24 hodín na to vyštartuje do práce v bežeckých teniskách. Myslím, že u mňa je to 50 na 50. V minulosti som síce nosila iba lodičky a topánky na vysokom podpätku. Teraz milujem pohodlie, ktoré mi vždy tenisky zabezpečia. Preto pravidelne striedam topánky s podpätkami, teniskami a ďalšími typmi obuvi. V tomto ročnom období som vymenila svoje obľúbené mules za mokasíny.“ prezrádza blogerka.

Už ste našli svoje vysnívané topánky, kabelky a ďalšie doplnky do prichádzajúcej jesene a zimy? Príďte sa aj Vy inšpirovať do najbližšej predajne CCC, kde si môžete uloviť trendy aj nadčasové kúsky z novej kolekcie za skvelé ceny!

- reklamný článok -

- Najčítanejšie -