Presunúť na hlavný obsah

Objavte so svojimi deťmi nádherné slovenské miesta

Zábava

Chcete urobiť vaším deckám pekný výlet alebo ich vziať na zaujímavé miesto, no už vám dochádzajú nápady? Skúste sa inšpirovať našimi tipmi a objavte nové pekné miesta, kde sa môžete spoločne vyšantiť.

Ak máte dobrý prehľad o našich dobre známych krásach Slovenska, zapojte sa do jednoduchej súťaže s Raiffeisen bankou o 2 000 €.

Lanové centrum Lanoland na Kolibe

Hneď pri bobovej dráhe sa nachádza lanové centrum s piatimi okruhmi prekážok a lanoviek rozdelených podľa veku a odvahy vašich detí. Stačí, ak má vaša ratolesť nad 130 cm a môžete sa baviť! Ak žijete v okolí Bratislavy, na tomto mieste vás radi privítajú počas víkendov a sviatkov až do 31. októbra.

Zážitkové centrum SENTINEL v Rožňave

Niečo pre nadšencov techniky, ale aj prírody. Centrum ponúka Expozíciu baníctva a hutníctva Gemera, Čas pary v baníckom múzeu, Banské pracoviská, Expozíciu prírody Slovenského krasu a priľahlých oblastí a nádvorie s banskými mechanizmami a pojazdnou banskou železničkou. Nájdete tu aj unikátne objekty: tretí najstarší parný valec na svete a jediný parný nákladný automobile. Pozrieť sa sem môžete vždy od utorka do soboty.

Lezecká stena Hanuliak resort

Ak vaše staršie deti nevedia obsedieť, pošlite ich do vzduchu! Táto patrí medzi najvyššie na Slovensku, liezť sa dá až po 18 rôznych líniách a mysleli aj na najmenších – pre nich sú tu štyri bezpečné detské línie. Požičajú vám tu komplet výstroj a vybrať sa sem môžete v ktorýkoľvek deň v týždni.

Park MINI Slovensko v Liptovskom Jáne

Nemáte čas obiehať celé Slovensko a jeho pamiatky? V tomto parku nájdete 18 modelov našich kultúrnych pamiatok zmenšených v mierke 1:25. Začalo sa to miniatúrou Urbanovej veže v košiciach a ďalšie modely stále pribúdajú. Nájdete tu napríklad aj Bojnický zámok, hrad Strečno či kežmarskp renesančnú zvonicu. Otvorené je každý deň vrátane víkendov a sviatkov.

Tieto zaujímavé miesta ste možno nepoznali. Ak však máte dobrý prehľad v notoricky známych slovenských miestach, zapojte sa do jednoduchej súťaže Nádherné Slovensko s Raiffeisen bankou, v ktorej môžete vyhrať až 2 000 €.

- reklamná správa -