Presunúť na hlavný obsah

Trendy ružová v kombinácii so zlatou tento rok letia. Aj ako doplnky

Móda

Aj keď sa módne trendy rok čo rok menia,niektoré farby, či farebné kombinácie sa cyklicky vracajú do našich šatníkov. Tak je to aj s ružovou v kombinácii so zlatou. Teraz ju navyše môžete použiť aj ako štýlový a zároveň funkčný doplnok v podobe hodiniek. A ak vás omrzí, môžete si ho jednoducho upraviť.

Tikajú a predsa sú iné

Hodinky Samsung Galaxy Watch nie sú klasické ručičkové, aj keď na prvý pohľad tak pôsobia. Kruhový ciferník je tvorený AMOLED displejom, ktorý zobrazuje ručičky a číslice tak, ako na bežných ručičkových hodinkách. Ciferník má navyše tzv. hĺbkový efekt. Ručičky, napriek tomu, že sú zobrazené na displeji, vrhajú tiene a zvýrazňujú každý detail na ciferníku a dodávajú im tak tradičný vzhľad. Galaxy Watch sú navyše doplnené o tikanie, aké tiež poznáte z ručičkových hodiniek.

Jednoduchý doplnok

Vďaka priemeru 42 milimetrov sa hodia na každú ženskú ruku. Ich ružovo-zlatá farbavám dáva príležitosť použiť ich ako ďalší doplnok, ale aj ako jednoduchý solitérny kúsok. Ak sa vám ružový silikónový remienok práve nehodí k outfitu, jednoducho ho vymeníte za iný. Zároveň si môžete zmeniť vzhľad a rozloženie ciferníka a máte úplne nový doplnok.

Vhodné aj po práci

Ak vám v práci „padla“ a vy sa chystáte do fitka alebo si odbehnúť nejaký kilometer, Galaxy Watch nemusíte odkladať. Vymeníte remienok za nejaký športovejší, zmeníte si ciferník na digitálny číselník a hurá na to. 

Navyše, s Galaxy Watch máte absolútny prehľad o tom, koľko vám činnosť trvala, koľkokrát ste ju urobili či akú máte aktuálnu tepovú frekvenciu. Vedia takto sledovať až 39 druhov cvičení, vrátane plávania, pretože sú odolné voči vode. Novinkou je aj funkcia sledujúca stres. Tá automaticky zisťuje vysokú mieru stresu a zároveň vám ponúkne vybrané dýchacie cvičenia, ktoré vám pomôžu zachovať si koncentráciu. Ak sa chystáte na spánok, hodinky nemusíte dať automaticky hneď nabiť. Majú totiž predĺženú výdrž batérie na niekoľko dní. Záleží od toho, ako veľmi ich budete využívať. Svoje využitie majú aj počas noci, kedy vám zmerajú dĺžku a efektivitu spánku, vrátane cyklov REM.

Sledujte si príjem kalórií

Galaxy Watch vám automaticky sledujú spálené kalórie. Viete s nimi ale sledovať aj ich príjem prostredníctvom intuitívneho sledovania kalórií. Nutričné údaje môžete zadávať do aplikácie Samsung Health, ktorá sa už roky vylepšuje, a do Galaxy Watch a lepšie tak riadiť príjem kalórií. Navyše, po prepojení s Galaxy smarfónomvám zobrazujú aj informácie o prichádzajúcich hovoroch, správach a ďalšie notifikácie.

Do koča aj do voza

Ak vám však nevyhovuje farba a ste skôr konzervatívnejšia, môžete siahnuť po čiernej verzii alebo po väčšom, 46 milimetrovom variante v striebornom prevedení. S novými hodinkami Samsung Galaxy Watch budete skrátka šik. Dokážu však toho oveľa viac, ako sme vám popísali. Treba ich len vyskúšať.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -