Topánky tejto jesene

Nechcete ráno maturovať nad výberom topánok viac ako minútu? Predstavujeme vám tri modely do októbrového počasia, v ktorých úspešne zvládnete pracovný deň, nerušený víkend alebo stretnutie s priateľkami. Ich spoločným menovateľom je štýl, kvalita a sebavedomá majiteľka. Kde ich nájdete? Odpoveď je jednoduchá – v predajniach CCC.

Zdroj: CCC

Elegancia z Paríža

Členkové čižmy na podpätku vás zachránia v každej situácii – od rýchleho pracovného stretnutia po nečakane ponúknutý lístok do divadla. Čím univerzálnejší model si vyberiete, tým jednoduchšie sa vám budú kombinovať so zvyškom oblečenia. Pokojne aj s výrazným kabátom v elegantnom odtieni modrej, v ktorom okamžite zaujmete okolie. 

Pohodlie na maximum

Chelsea boots sú dlhodobo obľúbený model u žien najmä vďaka nadčasovosti a pohodliu. Sú skvelou alternatívou k vysokým čižmám či lodičkám. V jesennej kolekcii ich teraz nájdete v rôznych obmenách, vylepšeniach a farebných variáciách. Farebne sa nemusíte obmedzovať na klasickú čiernu, univerzálnymi a ľahko kombinovateľnými farbami je aj béžová, hnedá a takisto bordová.

Ženská armáda

Obujte si sofistikované šnurovacie čižmy, ktoré v správnej miere spájajú eleganciu a istú dávku rebélie. Sviežim oživením sú pracky, vybíjance a ostatné kovové zdobenie podliehajúce aktuálnym trendom. Kombinujte ich s mrkvovými džínsami a svetrovými šatami alebo predĺženým kardigánom.

Dobrá rada na záver. Ak máte v poličke menej topánok, rýchlejšie ich opotrebujete. Pred prvým obutím im doprajte trochu lásky. Nech je impregnácia nových a voňavých kúskov odteraz pre vás povinnou jazdou. Najmä, ak máme pred sebou najsychravejší mesiac v roku.

Viac inšpirácií hľadajte v kamenných predajniach alebo na stránke www.ccc.eu.

-reklamná správa-

 

Foto:
CCC
Zdroj:
PR článok

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba