Tajomstvo krásy pre ženy: Už to viac nebude žiadny problém cez deň ani večer

Výrazné líčenie pier je pre mnoho žien stále skôr občasnou záležitosťou. Pritom nemusí byť vôbec zložité. Inšpirovať sa môžete influencerkou beth.sal, ktorá naozaj vie, ako na to!

Femme fatale vizáž s kozmetikou trend IT UP.

Femme fatale vizáž s kozmetikou trend IT UP.

Zdroj: dm drogerie markt

Červené, purpurové, ružové či hnedé... Odtieňov, ktoré môžete využiť, je veľa. Kedysi sa nosili výrazné pery skôr v podvečerných a večerných hodinách, ich potenciál je však oveľa väčší. Na deň aj na večer si ich obľúbila aj beth.sal, ktorá sa v móde a líčení skutočne vyzná. Dôkazom je takmer 150 000 ľudí, ktorí ju sledujú na Instagrame. A aké je jej tajomstvo výrazných a zvodných pier?

Na deň: Pery ako malina

Beth.sal v tomto prípade dala prednosť ružovým tónom. Stavila na dva odtiene z radu rúžov Soft Color od trend IT UP. Svetlejší naniesla jemne ku krajom pier, ktoré vyplnila tým tmavším. Samozrejme, treba dbať na dokonalé splynutie farieb, ktoré pomôže ústam k plnému a „šťavnatému“ výzoru.

Nezabudnite, že rúž, ktorý ste použili, by mal mať miesto vo vašej kabelke. Počas dňa občas treba pery oživiť. Niekedy je však lepšie pôvodnú vrstvu jemne odstrániť a radšej ho naniesť nanovo. Keďže ide o denné líčenie, oči už by mali len jemne dopĺňať výrazné ústa. Úplne stačí použiť maskaru a jemné očné tiene v nude tónoch. 

Beth.sal pri líčení použila rúže trend IT UP Soft Color v odtieňoch 030 a 050.

Na večer: Femme fatale

Večer si môžeme dovoliť predsa len o niečo viac ako doobeda. O líčenie pier beth.sal sa v tomto prípade postarala známa vizážistka Barbora Yurkovič.

Namiesto klasickej kontúrovacej ceruzky použila rúž High Shine od trend IT UP, naniesla ho však štetčekom, aby dokonale vystihla líniu pier. V tomto prípade sa totiž nedokonalosť neodpúšťa.

V tomto prípade vybrala Barbora Yurkovič rúž High Shine 260 od trend IT UP.

Zvýraznite aj oči

Pri večernom líčení si môžete dovoliť aj výraznejšie oči, napríklad v podobe jemne vytieňovaného dymového líčenia. Čierne tiene je však lepšie vymeniť za niečo decentnejšie, napríklad variáciu hnedých odtieňov. Výsledkom bude nápadný, ale elegantný look, s ktorým zažiarite na akomkoľvek podujatí.

Mihalnice zvýraznila maskarou Multiplying Eyettention z radu trend IT UP.

Dolaďte celý výzor

Nezabudnite, že sýte pery možno kombinovať maximálne s jedným výraznejším prvkom. Ak ste sa rozhodli pre oči, s líčkami narábajte veľmi opatrne, a naopak. Vhodná je aj minimalistická úprava účesu. Zložité kreácie s množstvom kučier si radšej nechajte na iný typ líčenia.

Náš tip

Pokojne vyskúšajte viacero odtieňov rúžov, kým si nájdete ten pravý. Záleží nielen na tóne vašej pleti, ale aj na opálení či odtieni zubov. V predajniach drogerie markt nájdete kozmetický rad trend IT UP, ktorý ponúka kvalitné výrobky za veľmi priaznivé ceny, takže ani kúpu viacerých rúžov naraz vaša peňaženka veľmi nepocíti.

Objavte kozmetiku trend IT UP!

Tento článok sme pre vás pripravili v spolupráci so značkou kozmetiky trend IT UP.

Advertoriál

Foto:
dm drogerie markt
Zdroj:
Feminity.sk/Advertoriál

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba