Presunúť na hlavný obsah

Týchto 5 vecí muži na ženách milujú: Bod číslo 4 vás určite milo prekvapí

Feminity

Viete, čo majú muži na ženách najradšej? My sme to zistili priamo z pravej ruky. Vyspovedali sme opačné pohlavie a výsledok vás zaručene dostane.

Aj vy ste boli presvedčené o tom, že všetci muži na ženách milujú len vysoké podpätky a čipkovanú bielizeň? Samozrejme, páči sa im to. Avšak predsa len považujú aj iné veci za mimoriadne sexi.

Mohlo by vás zaujímať: Po rokoch som sa dozvedela, že manžel najskôr randil s mojou sestrou: Teraz sa kvôli tomu cítim nepríjemne a neisto

1. Vedomie ženskosti

Väčšine mužov je naozaj jedno, koľko kíl vážite. Aj keď máte niečo navyše, najdôležitejšie je že ich viete nosiť a neprestávate prezentovať svoju ženskosť a to s čím ste na sebe spokojné. ”Naozaj to funguje tak, že to ako sa cítite vo vnútri, to vyžadujete aj navonok,” vysvetľuje 36 - ročný učiteľ Róbert.

2. Schopnosť zvádzania

Tento bod jednoducho nemôže chýbať. ”Nebudeme si klamať, Milujeme sex. Najmä ak je dobrý a doprajete nám moemty zvádzania. A ÁNO, potrebuejeme to aj po rokoch. Inak sa nečudujte, že sa obzeráme za inými, pokiaľ to nemáme doma,” hovorí 31 - ročný veterinár Ľuboš.

Čítajte tiež: Na expartnerku svojho manžela som nikdy nežiarlila: Až do momentu, kým som ju nespoznala, teraz ma znepokojuje

3. Vôňa ženy

Muži vnímajú všetkymi zmyslami a vôňa je pre nich kľúčová. Dobre zvolený parfum dokáže okamžite zmeniť práve ich vnímanie a dokonaca rétoriku. ”Ak má žena vôňu, ktorá ma priťahuje, občas na sekundu zabudnem aj to, v akej dimenzii sa nachádzam. Vôňa je niečo, čo dokonale opantá bez toho, aby ste pohli prstom,” dodáva 35 - ročný dizajnér Alan. 

4. Smiech v očiach

Smejte sa celým srdcom. Presne tak, aby sa smiali aj vaše oči. Práve iskričky v nich sú pre chlapov hotové afrodiziakum. Milujú ak vidia, že ste spokojná a šťastná. Navyše, ak sa tak cítite v ich prítomnosti. ”Ak vám nechýba zmysel pre humor, ste pre nás ideálnou partnerkou. Táto kombinácia je na nezaplatenie. Žiaľ, málo žien ju v sebe má. Nebojte sa ukázať, že ste s nami spokojné a šťastné,” hovorí 33 ročný ekonóm Daniel.

5. Hlas ženy

Je oveľa viac sexi, ako ste zrejme predpokladali. ”Pre nás je dokonalým afrodiziakom. Veľmi dôležité je to najmä pri prvom kontakte. ”Farba hlasu je naozaj dôležitá. Na úvod nevnímame vaše vystupovanie ani vlastnosti, ale sústredíme sa práve na to, ako rozprávate,” dodáva 34 ročný manažér Milan.

Neprehliadnite: Môj muž nebýval často doma: Na základe sms, ktorá akurát blikla, som zistila, že vedie tajný život s týmito ženami

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe