Presunúť na hlavný obsah

Som študentka farmácie, testovala som novú hydrosonickú kefku a nemohlo to ísť hladšie

Zdravie

Ako dieťa som nosila zubný strojček a už odvtedy som sa zaujímala o správne čistenie zubov, aby boli zdravé a pekné. Keď som videla ďalšiu novinku, hydrosonickú automatickú kefku Hydrosonic ORTHO, chodila mi stále po rozume. Preto som sa rozhodla skúsiť ju.

Som z malej slovenskej dedinky a aktuálne študentka 3.ročníka farmácie na Univerzite Komenského v BA. Viem, že mnohí ľudia poznajú bolesť zubov, ktorá vie nepríjemne potrápiť. Pohybujem sa v oblasti zdravotníctva, a preto chcem vedieť ľuďom poradiť, čo robiť, aby sa tejto bolesti vyhli. V mojej profesii to bude dokonca zodpovednosťou. Ako dieťa som nosila zubný strojček a už odvtedy som sa zaujímala o správne čistenie zubov, aby boli zdravé, pekné a aby som o ne neprišla, keď už boli také drahé. Jedna z múdrostí a právd, ktoré ľudia poznajú, je, že prevencia je najlepším liekom! A to platí aj pre náš zdravý a krásny úsmev.

Značku CURAPROX poznám už dlho. Vlastne u nás v rodine používame len ich kefky. Všetci sme boli poučení o správnom čistení zubov a sme veľmi spokojní. Keď prišli na trh nové pasty, hneď ma zaujali a chcela som ich vyskúšať. Už ich mám dve a používam ich denno-denne. Keď som videla ďalšiu novinku, hydrosonickú automatickú kefku Hydrosonic ORTHO, chodila mi stále po rozume. Preto som sa rozhodla skúsiť ju.

Predtým som automatickú kefku nepoužívala, a keďže som mala aj strojček, na zuboch si dávam záležať a naozaj si ich rada čistím. Nečakala som však, že teraz budem túto činnosť robiť ešte radšej.

Keď mi prišla kefka, bola som veľmi zvedavá a s očakávaním som otvárala balíček. Nie som veľmi technický typ, ale písali o nej, že sa používa naozaj jednoducho. Značke CURAPROX dôverujem a ani tentokrát ma nesklamala. Prečítala som si o nej všetko a potešili ma nové informácie aj vysvetlenie manipulácie pri čistení pre dosiahnutie krásneho a hlavne zdravého úsmevu. Znova potvrdili, že pri vývoji produktov spolupracujú s dentálnymi odborníkmi a expertmi v tejto oblasti.

Okrem toho, že kefka Hydrosonic ORTHO má maximálne elegantný dizajn, prekvapili ma tiež mnohé možnosti nastavení, ktoré ponúka, aby vyhovela každému človeku a každému zubu. Ponúka na výber až sedem režimov intenzity, čistiace hlavičky Sensitive a Power, z ktorých si pre príjemné čistenie môžete vybrať podľa vášho pocitu. Stačí len 2-3 sekundy ostať s hlavičkou na každom zube bez vyvíjania tlaku. Dokonca signalizuje aj čas svojím prerušením každých 30 sekúnd a po 4 minútach sa automaticky vypne. Naozaj odviedli ďalšiu skvelú prácu.

Hneď prvý večer som sa do toho pustila – vybrala som si hlavičku Sensitive. Prvýkrát mi to prišlo vtipné, keďže kefka robila prácu za mňa a trošku to šteklilo. Dve minúty pri čistení zubov ešte nikdy neubehli rýchlejšie a ja som len prekvapene pozerala do zrkadla, ako dobre to ide! Pamätám si, ako som si hocikedy mimovoľne prechádzala jazykom po zuboch a všade boli hladké a čisté, aké po čistení majú byť. Druhý deň som už vyskúšala aj hlavičku Single, skvelú na čistenie v rôznych záhyboch a v ďasnovom žliabku, a už si neviem predstaviť umyť zuby bez nej.

Na začiatku som si vôbec nemyslela, že to tak pôjde, a ešte sme sa na tom aj so spolubývajúcou (keďže bývam na internáte) poriadne nasmiali. Postupne som zvyšovala intenzitu pohybov kmitajúcej hlavičky, v izbe mali zo mňa šou, ale našťastie som si celkom rýchlo a jednoducho našla pre mňa najvhodnejšie nastavenia. Ďalšia zaujímavá informácia pre mňa bola, že táto rýchlosť pohybov kmitajúcej hlavičky vedie k turbulencii zmesi vody, slín a zubnej pasty a odstraňuje povlak spolu s baktériami aj z miest, kam vlákna kefky nedosiahnu.

Najvtipnejšie bolo, keď som to doma vybalila a celá rodina sa na mňa pozerala, ako mi to čistí zuby. S Hydrosonic ORTHO od CURAPROX som naozaj veľmi spokojná a skutočne ju môžem odporučiť každému. Keďže som nosila zubný strojček, viem si úplne predstaviť kvalitné čistenie aj počas jeho nosenia. Jej nabíjanie je tiež úplne jednoduché, dokonca sa dá nabiť aj cez USB port.

Čistenie je naozaj efektívne, šetrné, jemné a pre mňa už aj obľúbené.

- reklamná správa -