Presunúť na hlavný obsah

Čaro unisex parfémov

Krása

V posledných rokoch sa rozdiely medzi ženskou a mužskou módou stierajú. Miznú definície a vzniká priestor na vône, ktoré sú ako stvorené pre mužov aj ženy.

Časy sa menia

Nie je to tak dávno, čo sme sledovali reklamy na vône pre nežné ženy alebo pre mužných dobyvateľov. Boli jasne stanovené hranice, čo je ženské a čo je mužské. Medzi tým nebolo nič. Posledné roky ale priniesli výrazné zmeny aj vo svete parfémov. Už nemožno celkom presne tvrdiť, že kvetinové vône sú vecou ženského sveta a drevo či koža patrí do toho mužského. Parfumérske domy vedia, že toto škatuľkovanie už neplatí, a preto sa na výslnie dostávajú vône, ktoré môžeme mať na poličke všetci.

Vzrušujúci i nežný

Unisex parfémy sa tešia čoraz väčšej popularite z viacerých dôvodov. Dnešné vône sú o niečo ľahšie a nie celkom dokážeme odlíšiť, či sa jedná o ženský alebo mužský nádych. Ak sa riadime predovšetkým tým, čo nám vonia, ľahšie sa môžeme zblázniť do takého, ktorý podľa konvencií patrí opačnému pohlaviu. Pokojne sa ale nechajte uniesť tým, čo cítite! Unisex parfum dodá ženám mužskú sebaistotu, mužom zas jemnosť a rafinovanosť. Jeden parfum pritom môžu používať obaja partneri, vzniká tak medzi nimi silnejšie puto. Na každom bude voňať inak a u každého zvýrazní inú črtu. Môžu byť provokatívne, unikátne a prebudia netušené možnosti, ktoré vo vás driemu.

Nebojte sa vyskúšať niečo neobvyklé

Jednou z najznámejších unisex vôní je Calvin Klein One. Ťažko tomu uveriť, ale, sa na trhu sa objavila v roku 1994 a firma Calvin Klein s ňou začala malú revolúciu vo svete parfémov. „CK One“, ako sa skrátene nazýva, je jedinečná a nápaditá vôňa s citrusovými tónmi. Oslavuje optimizmus, slobodomyseľnosť a lásku k životu.

K značkám, ktoré ponúkajú vo svojich radoch aj unisex vône, patria Bvlgari, Gucci, Dolce & Gabbana či Paco Rabanne. Veľké množstvo unisex vôní nájdete aj medzi takzvanými niche parfémami. Sú to exkluzívne očarujúce flakóny s obsahom, ktorý je vzácny. Obsahujú tie najkvalitnejšie ingrediencie z celého sveta, preto nie sú obyčajné a ocenia ich aj skutoční znalci. Nevšedné arómy sú tu pre tých, ktorí netúžia po všednosti obyčajných dní.

POZOR! Celý tento týždeň prebieha na Notino.sk obľúbený BLACK FRIDAY. Môžete sa tešiť na mimoriadne zľavy až do 70% a extra ceny pri množstve produktov!

- reklamná správa -