Presunúť na hlavný obsah

Objavte novinku s duálnym účinkom proti starnutiu pleti

Krása

Podarovať na Vianoce kozmetiku nemusí byť klišé, ak sa rozhodnete pre kvalitnú značku. Eucerin, značka odporúčaná dermatológmi, tento rok prichádza s novinkou vo forme nočného séra s duálnym účinkom a aj obľúbenými darčekovými kazetami. Alebo vyskúšajte šťastie v online adventnom kalendári a vyhrajte darčeky každý deň!

Jedno nočné sérum, dve účinné anti-age riešenia

Na omladenie starnúcej pleti dermatológovia obvykle používajú injekcie s kyselinou hyalurónovou a pleťové chemické peelingy. Práve tieto postupy boli inšpiráciou pre Eucerin Hyaluron Filler Nočné vypĺňajúce & obnovujúce sérum, ktoré kombinuje dve účinné riešenia na docielenie niekoľkonásobného omladzujúceho účinku. Prečítajte si viac o účinných zložkách tejto novinky tu. Vyskúšajte nové omladzujúce a obnovujúce hydratačné sérum na všetky typy pleti, ktoré je kombinovaným produktom s bezoplachovou peelingovou zložkou a anti-age ošetrujúcou zložkou. Vďaka tomu poskytuje nielen účinné zjemnenie povrchu pleti, ale aj vyplnenie vrások. Pleť je hladšia a žiarivejšia a póry sú zjemnené.

Prežite čaro Vianoc na vlastnej koži

Urobte na Vianoce radosť aj svojim blízkym s vianočnými kozmetickými taštičkami Eucerin. Každú ženu zo svojho okolia určite potešíte prípravkami proti vráskam. Vybrať si môžete z hneď z piatich druhov anti-age balíčkov podľa veku a potrieb obdarovanej. Okrem kozmetických kaziet s anti-age produktami pre vás značka Eucerin pripravila aj ďalšie tri vianočné kazety, ktoré si zamilujú muži alebo tí, ktorých suchá a citlivá pokožka potrebuje špeciálnu starostlivosť. Limitované série kaziet zakúpite vo vybraných lekárňach.

Súťaž! Vyhrajte dermokozmetiku v adventnom kalendári

Už dávno neplatí, že adventné kalendáre sú plné sladkosti a určené iba deťom. V adventnom kalendári Eucerin môžete v decembri súťažiť o lákavé ceny aj vy. Vyskúšajte svoje šťastie a užite si napätie, s ktorým budete otvárať nové okienko každý deň.

- reklamná správa -