Presunúť na hlavný obsah

Jednoducho neodolateľná: 10 tipov na zvýšenie vašej príťažlivosti

Krása

Byť atraktívnejšia pre opačné pohlavie, je azda hlavný dôvod, prečo chcú ženy zvýšiť svoju príťažlivosť. Pomôže parfum, spánok alebo zmeny v jedálničku?

1.Vyspite sa doružova

Nie je to len staré klišé, ktoré počúvame od detstva. Kvalitný 8 hodinový spánok je jedným z krokov, ktorý môže ovplyvniť vaše celkové zdravie. Súvisí však aj s tým, ako nás vníma okolie.

Štúdia Negatívne účinky obmedzeného spánku na vzhľad tváre a sociálnu interakciu prišla k zaujímavým záverom. Akútny nedostatok spánku a unavený vzhľad súvisia so zníženou atraktívnosťou a zdravím - takto to vníma okolie. To naznačuje, že človek sa môže podvedome vyhnúť kontaktu s osobami, ktoré trpia nedostatkom spánku alebo s ospalosťou.

2. Voda, vodička

Hoci v súčasnosti nosí veľké množstvo žien v kabelke fľašu s vodou, nájde sa aj mnoho takých, ktoré doposiaľ nenašli ten správny dôvod, prečo tak urobiť. Jeden vám dáme. 

Voda pomáha predchádzať dehydratácii. Tá môže mať za následok, že pokožka je viac náchylná na kožné ochorenia a tvorbu vrások. Nechcete predsa, aby vám tipovali o niekoľko rokov viac, však?

3. Zapamätateľná podľa vône

Poznáte niekoho, koho si vybavíte podľa príjemnej vône? Kto si potrpí na svoj upravený a čistý vzhľad? Ak áno, máte dokonalý vzor. Prečo by ste tým človekom nemohli byť napríklad aj vy? Parfumy od nepamäti sprevádzali človeka a spĺňajú viac úloh naraz. Okrem toho, že podčiarknu celkový vzhľad, dokážu dokonca pritiahnuť opačné pohlavie.

Mnohé výskumy potvrdzujú, že vôňa je spojená so sexuálnou príťažlivosťou. K tomu sa využívajú s obľubou afrodiziakálne parfumy. Nejedno prírodné afrodiziakum zahrnuté v zložení súčasných parfumov je overené stáročiami skúšania.

Afrodizikálne parfumy Zerex obsahujú prírodné afrodiziaká, ktoré zabezpečujú okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti. Správne zvolená vôňa vám pomôže privábiť a získať si sympatie u potenciálneho partnera. Kvalitný afrodiziakálny parfum vám pomôže pôsobiť atraktívnejšie, nadobudnúť vyššie sebavedomie a poriadne napumpovať sebadôveru.

4. Nielen parfum, ale celé telo

Podmienkou použitia parfumu je čistota celého tela, vrátane chrupu. Ani najlepší parfum vám totiž nepomôže, ak túto starostlivosť zanedbáte. Vyhnete sa trapasom aj nepríjemným otázkam tipu: “mala si dnes na obed cesnak? Každodenná sprcha spolu s ranným a večerným čistením zubov musia byť samozrejmosťou.

5. Neodopierajte si sex

Prečo by ste si aj mali? Vedci skúmali vzťah medzi sexualitou a kvalitou pokožky. Zdravým sexom môžeme docieliť:

  • zlepšenie cirkulácie krvi, vďaka čomu bude pokožka pôsobiť žiarivejšia a zdravšia (= atraktívnejšia);
  • vďaka zvýšenej tvorbe estrogénu sa môže zlepšiť elasticita pokožky, vplýva totiž na tvorbu kolagénu a hydratáciu, ktoré sú dôležitými faktormi pre mladistvý vzhľad;
  • sex pozitívne ovplyvňuje imunitný systém a vďaka nemu sa ubránime mnohým baktériám, napríklad aj takým, ktoré spôsobujú akné alebo ekzémy.

Ak v sexe nefunguje všetko tak ako má, nezúfajte. Na trhu stále existujú prírodné spôsoby, ktoré dokážu zlepšiť sexuálnu kondíciu. Partnerovi môžete napríklad zaobstarať aj tabletky podporujúce libido a chuť na sex. Jemu môžu pomôcť so sexuálnym výkonom a vám spoločne ku kvalitnejšiemu intímnemu životu.

6. Usmievajte sa a neberte všetko príliš vážne

Nepotrebujete byť dokonalé, mať dokonalé vzťahy, vzhľad či prácu. Práve nedokonalosti v našich životoch robia všetko tak jedinečné a zaujímavé. Ak sa trápite nad tým, že máte kilo naviac alebo čo niekto povie, zažívate zbytočný stres. A ten sa veľmi rýchlo odzrkadlí vo vašej tvári, napríklad v podobe vrások.

Rozhodnite sa byť šťastná aj napriek tomu, že splácate hypotéku, šéf je hulvát alebo kolegyňa ohovorila vaše nové topánky. Keď sa stretnete s kritikou, obráťte ju na vtip. Pokiaľ je to len možné, vyhýbajte sa negatívnym ľuďom, aby vás nestiahli svojimi názormi so sebou. Vďaka tomu si udržíte úsmev na tvári, čo je z psychologického hľadiska jednou z najpríťažlivejších vecí vôbec.

7. Hýbte sa, cvičte

Či už začnete doma s videami z Youtube alebo sa vyberiete s kamarátkou do fitness centra, základom je pohyb. Vďaka nemu totiž získavate krajšie krivky, čím si prirodzene zvýšite sebavedomie. Počas cvičenia sa tiež vyplavujú endorfíny, vďaka ktorým sa cítime šťastnejšie, spokojnejšie. Tým zvýšite svoju atraktivitu a posuniete ju na celkom iný level.

8. Krása na tanieri

Základom príťažlivého vzhľadu je aj vyvážená strava plná potrebných vitamínov a minerálov. Práve tie sú dôležité, aby vaša pokožka nebola matná a bez života. Premysleným jedálničkom pomôžete predísť obezite, ale aj defektom pokožky, “zvädnutým vlasom” alebo lámavým nechtom. Dômyselne pripraveným jedlom si dokonca môžete poistiť vaše vzrušujúce partnerské chvíle!

9. Nechajte si poradiť

Každý je odborníkom vo svojom odbore, ale aj tak si často myslíme, že zvládneme aj miesto kaderníčky, kozmetičky, manikérky, občas dokonca lekára. Urobte výnimku a nechajte si poradiť v otázke vašej vizáže.

Spomenuté odborníčky vás vidia celkom inými očami, ako sa vidíte vy sama. Môžu vám poradiť účes, ktorý bude pôsobiť sviežo alebo odlišné farby make-upu než tie, čo roky používate. Viete, čo to potom urobí s vaším sebavedomím? Atraktívnejšie a možno úplne iné budete “na počkanie”.

10. Majte čas len pre seba

Rodina aj práca sú v živote dôležité, ale ak nebudete spokojná vy sama, nebude spokojný nikto vo vašom okolí. Vyhraďte si čas, ktorý budete venovať len sama sebe - cvičenie, skrášľovacie kúry, nákupy a podobne. Príťažlivosť ide ruka v ruke s celkovou spokojnosťou. A k tomu patrí aj táto časť. Odbúrate stres, načerpáte nové sily a vyvetráte hlavu.

Vyskúšajte tieto tipy a uvidíte, že sa vo svojej koži budete cítiť o niečo príjemnejšie a príťažlivejšie. Naozaj to stojí za to!

-reklamná srpáva-

- Najčítanejšie -