Presunúť na hlavný obsah

Nakúpte darčeky pre svojich blízkych – pohodlne a v jednej predajni

Štýlové nákupy

Vianoce sa nezadržateľne blížia a všetkých nás čaká milá povinnosť obdarovať ľudí, ktorí sú nám drahí. Táto úloha sa môže zdať neľahká, ba až náročná.

Aj preto sme si pre vás pripravili pár tipov na atraktívne darčeky, ktoré navyše dostanete na jednom mieste – v predajniach CCC.

Kabelku neodmietne žiadna žena

Ženy kabelky milujú a využívajú ich každý deň. Pripravili sme si pre vás tri inšpirácie, ktoré sme prispôsobili rôznym vekovým kategóriám. Pri výbere správnej kabelky pre vašu manželku, priateľku, či takmer dospelú dcéru, je dôležité len jedno – štýl. Ak si vaša dáma potrpí na klasiku a eleganciu, nekupujte jej výstredný kúsok. Radšej sa na kabelky, ktoré má doma dobre pozrite a zamerajte sa na farebné spektrum, veľkosť, ale aj tvar, ktorý preferuje. S takýmto prístupom určite nešliapnete vedľa. 

Vaše ratolesti potešíte praktickým darčekom aj drobnosťou

Výber detského sortimentu je v predajniach CCC rozsiahly. Určite viete, ktorých hrdinov, či kreslené postavičky má vaše dievčatko najradšej a je pravdou, že batohy a tašky sú v tomto ohľade  skvelou voľbou. Nič nepokazíte ani vkusnou šatkou, či čapicou – veď winter has come.  Nechajte sa inšpirovať našim výberom.

Pár drobností pre vás vybralo aj samotné CCC

Peňaženkou potešíte mamu, aj kamarátku

Peňaženka je kombináciou štýlu, praktickosti a nevyhnutnosti, nakoľko ju potrebuje každá žena. Ak neviete, čo kúpiť mame, či kamarátke, peňaženka môže byť tou správnou drobnosťou. Sledujte teda v akom stave je tá, ktorú vlastní. Ak nevyzerá najnovšie, neváhajte a navštívte predajne CCC.

Urobte radosť starej mame, alebo tete

Rukavice, baretky, či šály, patria k sortimentu, ktorý sa na darčekové zoznamy dostanú len zriedka. Pritom si môžete byť istý, že sa stará mama baretke poteší viac, než klasickej čapici. Okrem toho, sú baretky znova v móde a tak sa ich nebojte kúpiť ani tete. Rukavice a šály patria do základnej zimnej výbavy.

Niečo, čo poteší vašich mužov

Každá žena vám potvrdí, že mužovi sa kupujú darčeky najťažšie. Ak nechcete riskovať neúspech s oblečením, siahnite po štýlových doplnkoch. Muži si potrpia na opasky a do módy sa dostali aj pánske tašky. Ak máte doma pána, ktorý sleduje trendy a dáva prednosť elegancii, určite sa poteší darčekom z nášho výberu. Nájdete ho v ktorejkoľvek predajni CCC.

Dedkovi darujte tašku, či papuče

Papuče totiž patria k veciam, ktoré si muži kupujú neradi. Ak siahnete po kvalitnejšej variante, určite zabodujete. Strýkovi môžete venovať aj štýlovú koženú tašku.

A pokiaľ si neveríte a radšej výber prenecháte na obdarovanú osobu, tak všetko vyrieši darčeková karta CCC.

Nezabudnite, že darčeky si môžete vybrať a rezervovať aj online v pohodlí domova. Následne si ich môžete vyzdvihnúť v ktorejkoľvek predajni. Prajeme vám šťastné a veselé.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -