Presunúť na hlavný obsah

Poznáte najčastejšie druhy lásky? Prečítajte, aké to sú

Zábava

Láska, to je ten ošiaľ, ktorý dokáže vyvolať pocit motýlikov v bruchu. To je ten pocit, keď vám na niekom alebo na niečom záleží oveľa viac, ako na sebe. No láska nie je ako každá iná. Láska môže mať mnoho podôb. Predstavujeme vám jej niekoľko druhov.

Láska k rodičom

Prvá láska, ktorej sa v živote učíme je láska k blížnym a hlavne láska k svojim rodičom. Sú to práve tí ľudia, ktorí nám dali život, ktorým vďačíme za to, čo z nás od útleho detstva vyformovali. Rodičia stále vedeli a stále vedia, čo je pre nás najdôležitejšie. Dávali a dávajú nám životné rady, predávajú skúsenosti a stále stoja pri nás v každej situácii. Prečo sa im za to všetko neodvďačiť? Niektorí im darujú zážitok, niektorí si vystačia s pekným slovom, no my tým našim nadelíme zdravie podporené kolagénom. Pretože zdravie je to najcennejšie, čo máme. A prečo práve kolagén? Pretože kolagén prinavracia mladosť! Morský kolagén je označovaný za bielkovinu mladosti, ktorá je mazivom pre kĺby a je nápomocný pri osteoporóze. Darujte aj vy vašim rodičom radosť z každého pohybu!

Láska k partnerovi

Poznáte ten láskyplný ošiaľ, ktorý človek zažíva, keď stretne toho pravého? Nájsť toho pravého niekedy nie je vôbec jednoduché. Kým ho človek skutočne nájde, neraz sa popáli a sklame. No ak ste ho už našli a máte pocit, že tentokrát je to ten pravý, tak „ho noste na rukách“, aby vám neodletel. Pomôžte svojmu partnerovi udržať si zdravie a mladosť, aby ste si aj po pár rokoch mohli povedať, že stále je to ten fešák, ktorý vyzerá rovnako dobré ako v deň, keď ste sa spoznali. Darujte svojmu partnerovi hydrolyzovaný kolagén, ktorý má podobné zloženie ako ten ľudský, vďaka čomu dochádza k jeho lepšiemu vstrebávaniu do organizmu. Vaša polovička tak s každým dúškom kolagénu získa navyše vzhľad pohľadného mladíka a vitalitu.

Láska k jedlu

Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok. A viete čo, možno si to ani neuvedomujete, ale skutočne to platí. Ak sa zameriame na kolagén, ktorý je rozpustný vo vode a určený na vnútorné užitie, tak skutočne môžeme hovoriť o láske. Avšak o trošku inej láske. Kolagén totižto prispieva k zlepšeniu štruktúry pokožky, k zlepšeniu kvality vlasov, k spevneniu nechtov a pod. Možno je to povrchné, ale niektorí páni si svoje polovičky skutočne vyberajú na základe vzhľadu. Preto aj kolagén určený na pitie vám môže pomôcť vzbudiť záujem u druhej polovičky.

Láska k životu

Život je úžasný a nie každý si to uvedomuje. Hlavne tí, ktorým nič nechýba si nedokážu predstaviť, aký je život krehký, keď ho zmáha choroba. Preto môžeme povedať, že život je úžasný práve vtedy, keď je človek zdravý. To je ta pravá zdravá láska k životu.

Preto by ste nemali zabúdať na dopĺňanie vitamínov a minerálov svojmu organizmu, ale tiež bielkovín. Takou bielkovinou je kolagén, ktorý podporuje celé zdravie človeka. Ľahko sa vstrebáva do organizmu, v jednej dávke obsahuje až 3000 mg kolagénu a blahodarne pôsobí na celý organizmus, pretože IncaCollagen obsahuje prémiový kolagén typu I, II, a III.

Láska k sebe samému

Aj keď si to prizná len málokto, niektorým z nás prischla nálepka „narcis“. Taký narcis si dáva veľmi záležať na svojom výzore. Rád sa na seba pozerá do zrkadla, rád sa o seba stará a snaží sa stále vyzerať upravene. Našli ste sa v tom? Ak áno, tak v tom prípade obdarujte na Valentína aj svoje vlastné JA. Darujte mu kolagén, vďaka ktorému nestratí svoju prirodzenú krásu a každý pohľad do zrkadla si bude užívať ešte viac. Dámy darujte si lásku k sebe samej na Valentína.

NÁŠ TIP: Nakúpte naraz 2ks kolagénu využitím zľavového kódu: laska a získajte ako darček vreckovky zdarma. Okrem zľavy 5€ na kus dostanete aj 2x vitamín C a bezplatnú dopravu. Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: laska.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -