Presunúť na hlavný obsah

Naštartujte deň s DayUp - zdravými a chutnými raňajkami!

Zábava

Chcete každé ráno začínať pozitívne, zdravo a bez hriechu? Vďaka Tatiane Židekovej, obľúbenej predstaviteľke healthy lifestyle, to vie už aj Juraj Šoko Tabaček. Zmena životného štýlu dala poriadne zabrať nielen jemu, ale najmä samotnej Táni, ktorá sa ako suseda pravidelne zobúdzala na jeho hlučné experimenty.

Každý to zažil. Chaotické pobehovanie po byte zavčasu ráno, snaha stihnúť hodinový rituál za 10 minút a hlavne nikde nemeškať. Zabuchnete vchodové dvere a odchádzate buď hladný, alebo zanechávajúc po sebe v kuchyni hotovú smršť. Či už sa vám to stane raz za čas, alebo sa vaše rána nesú v duchu „rýchlo a zbesilo“ 365 dní v roku, poznáme riešenie.

Zdravý životný štýl totiž nemusí byť stresujúci ani časovo náročný. S DayUp-om môžete dať natrvalo zbohom skorému vstávaniu, náročnému pripravovaniu raňajok alebo výživnej desiaty. Ovocnú zmes v praktickom balení s čisto prírodným zložením si môžete pohodlne vychutnať rovnako ako Táňa - kdekoľvek a kedykoľvek.

DayUp je výživný mix ovocia, jogurtu a cereálií dostupný v 6 lahodných príchutiach. Exotické ovocie, šťavnaté citrusy, vôňa lesných plodov alebo klasika v podobe jabĺk, hrušiek či čerešní. Jedinečné kombinácie prinášajú nie len skvelú chuť, ale aj poriadnu dávku vitamínov a vlákniny. Na rozdiel od iných raňajok či smoothies vás DayUp dobije energiou bez toho, aby vás predtým o nejakú pripravil zdĺhavým chystaním. Vďaka praktickému baleniu si ho môžete pribaliť do tašky, kabelky či jednoducho schovať do vrecka.

Nech už si obľúbite DayUp v príchutiach tropických plodov, alebo dáte prednosť tým tradičnejším, výčitky svedomia mať nemusíte. DayUp neobsahuje žiadny pridaný cukor, umelé farbivá a ani konzervanty. Naturálne zloženie okrem ovocia obsahuje aj obilniny, ktoré sú základom zdravého životného štýlu. Sýte ovsené a prosové vločky, quinoa, výživné semienka alebo dokonca aktívne uhlie, ktoré pomáha telu zbavovať sa škodlivých látok. Jednoducho, rýchla a zdravá alternatíva raňajok bez trikov, vďaka ktorej hladom či výčitkami svedomia už viac trpieť nemusíte.

Ideálny čas vyskúšať DayUp - vyhrajte iPhone alebo tablet!

Odfoťte sa s produktom DayUp, fotografiu pridajte na Facebook alebo Instagram s hashtagom #ranosDayUp a vyhrajte iPhone 8, tablet Lenovo P10 alebo DayUp na každý deň! Zapojiť sa môžete do 28.4.2019.

DayUp kúpite online na https://eshop.novofruct.sk alebo v predajniach Lidl, Kaufland, Terno, DM, Milk Agro, Fresh a COOP Jednota!

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -