Presunúť na hlavný obsah

Známy herec prichytený vo fabrike. Potreboval si privyrobiť?

Slovenské celebrity

Obľúbený herec Filip Tůma popri svojich hereckých aktivitách spieva takmer každý večer v opere a okrem toho sa s láskou venuje rodine. Pridať do svojho nabitého kalendára ešte aj namáhavú prácu v automobilovom závode by už bolo nad jeho sily.

Možno ešte aj dnes sa niektoré ženy pousmejú pri spomienke, ako pri nich počas minuloročného MDŽ zastavilo auto, z ktorého vyskočil Filip, zaželal všetko najlepšie k sviatku a obdaroval ich ružou.

Tento rok takéto prekvapenie čakalo dámy pracujúce v trnavskej automobilke. Filip sa pred bránou objavil v krásnom červenom Peugeot 508 s kufrom plnom ruží, ktorý priťahoval zraky okoloidúcich.

Filip v závode vyvolal veľký rozruch, najmä u dám. Mnohé z nich boli úplne šokované neočakávaným blahoželaním od populárnej hviezdy. Iné sa snažili prekvapenie skryť, ale bolo vidieť, že Filipova návšteva všetkým spríjemnila pracovný deň. Filip si to v kancelárskych priestoroch, lakovni aj v montážnych halách užil poriadne. Rozdával bozky, úsmevy, komplimenty a, samozrejme, aj ruže. Jednu z nich venoval aj atraktívnej, úplne novej 208-čke, ktorá bola odhalená verejnosti len pred pár dňami.

Zostrih toho najzaujímavejšieho nájdete vo videu.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus