Presunúť na hlavný obsah

Chcete si užívať sex dlhšie? Poradíme vám, ako na to

Sex

Vyvrcholí váš muž na váš vkus až príliš rýchlo? Trénujte ho. Poradíme vám niekoľko sexuálnych praktík, ktoré vám pritom pomôžu. Vyskúšajte tantra masáže, menej známu karezzu či tabletky na erekciu.

#1 Vyskúšajte tantru

Poznáte tantru? Tantra masáž nie je len príjemným zážitkom, ale dokáže pomôcť aj v prípade sexuálnych problémov. Napríklad aj pri predčasnej ejakulácii. Počas masáže totiž dochádza k dlhšej stimulácii, čo muža núti vydržať sexuálne vzrušenie dlhší čas a bez vyvrcholenia. Muži s predčasnou ejakuláciou môžu takto natrénovať oddialenie ejakulácie aj pri sexuálnom styku.

Tantra masáže dnes poskytujú tantra salóny v každom väčšom meste. Ale čo vám bráni v tom, aby ste si pár trikov nacvičili doma aj vy sama a prekvapili svojho partnera novou sexuálnou praktikou? Veď pôžitok z nej budete mať v konečnom dôsledku vy obaja.

#2 Naučte ho tajomstvám karezzy

Karezza patrí v súčasnosti skôr k tým menej známym sexuálnym praktikám. V podstate ide o spôsob zdĺhavejšieho láskania, ku ktorému patria dotyky a maznanie, ale nie dráždenie vedúce až k sexuálnemu styku a orgazmu. Napriek tomu však dokáže výrazne prehĺbiť sexuálny zážitok a pre mnohých je to dokonca oveľa silnejší zážitok ako samotný orgazmus.

Aj toto je teda jeden zo spôsobov, akým môžete s partnerom precvičovať oddialenie ejakulácie. Treba len vedieť, kedy prestať. Ak k orgazmu niektorého z vás predsa len dôjde, nič sa nedeje. Dôležité je len to, aby ste nemali orgazmus v hlave ako hlavný motív, ale chcete si užívať hlavne vzájomné potešenie.

#3 Siahnite po Erexane

Už v priebehu niekoľkých týždňov pravidelného tréningu tantry či karezzy sa výsledky dostavia a doma budete mať muža, ktorý dokáže oddialiť ejakuláciu. Ak však s predčasnou ejakuláciou potrebujete pomôcť okamžite, siahnite po Erexane.

Tabletky na erekciu Erexan pomáhajú nielen pri problémoch s erekciou, ale aj s predčasnou ejakuláciou. Unikátna kombinácia prírodných látok a aminokyselín podporujú stoporenie penisu a zabezpečia vášmu partnerovi dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu. A to všetko bez potreby dlhodobého užívania.

Takže, vsaďte na tréning a Erexan a užívajte si sexuálne zážitky ako nikdy predtým.

- reklamná správa -