Presunúť na hlavný obsah

Ako na vášnivé milovanie, ktoré trvá HODINY? Vyskúšajte tieto zlepšováky!

Sex

Ženský orgazmus je ôsmy div sveta, akurát naň potrebujeme trochu viac času. Ako docieliť, aby nám v ceste nestál prerušovaný styk?

Užívať si nekonečné milovanie s partnerom je zbožným prianím mnohých žien, realita sa však často líši od romantických predstáv. Ale vždy existujú možnosti. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám v tom pomôžu.

#1 Choďte na to pomaly

Vrhnúť sa jeden na druhého po vzájomnej výmene nenásytných pohľadov a následné stŕhanie šiat predznamenáva rýchly priebeh - a aj koniec. Spomaľte a dajte tomu čas. Ovládnite počiatočný popud urobiť to ako zvieratá a namiesto päťky zaraďte dvojku. Užívajte si dotyky, bozky, vyzliekanie, teplo partnerovho tela. Zamerajte sa na chute, vône a vychutnajte si partnera do sýtosti. 

#2 Predohra je “win-win” pre oboch

Keď sa partner na začiatku venuje nežnostiam a potrebám partnerky, zabije tým dve muchy jednou ranou. Jej telo pomaly pripravuje na príchod želanej explózie a sebe tým zabezpečí potešenie, ktoré ho (ešte) neprivedie k orgazmu. Mužom totiž stačí pár minút (niekedy sekúnd), kým sú schopní vyvrcholenia. Ženy také šťastie väčšinou nemajú. Preto potrebujú predohru.

Tip: Mužom, ktorí majú problém s predčasným vyvrcholením, sa vo všeobecnosti odporúča venovať sa radovánkam častejšie. Je to z toho dôvodu, že odďaľovanie ďalšieho sexuálneho vybitia môže orgazmus urýchliť. Okrem toho môžu využiť výhody, ktoré poskytuje príroda. Zerex Extralong je prírodný doplnok výživy pre mužov s rýchlym vyvrcholením.

#3 Nebojte sa masturbácie a hračiek

Experimentovanie s rôznymi pomôckami môže byť zábavné, najmä ak sú ich použitiu obaja partneri naklonení. Použitie hračiek pred partnerom môže byť skvelou ukážkou toho, čo sa vám páči. Platí to, samozrejme, aj naopak. Navyše, automasturbácia je opäť možnosť, ako sex predĺžiť a pripraviť sa na orgazmus. Verte, že muži sa radi pozerajú a vizuálna stimulácia urobí svoje aj bez dotyku.

#4 Ovládnite ho

Aby ste mali partnera viac pod kontrolou a v podstate určovali pravidlá hry, zvoľte si polohu, vďaka ktorej vy sama môžete ovplyvniť priebeh milovania. Pozícia “žena na vrchu” - či už v ľahu alebo v sede - vás k tomu predurčuje.

Tip: Miesta, polohy, techniky, ale aj rôzne šteklivé príbehy, o tom všetkom sa môžete dočítať aj v novodobej sexuálnej príručke Zerexsutre. Pomôže motivovať, zvýšiť sebavedomie v posteli či prebudiť kreativitu pri sexe.

#5 Použite kondóm

Možno klišé rada, ale má svoj význam. Mnohí muži sa bránia použitiu kondómu práve z dôvodu, že si kvôli nemu nevychutnajú sex naplno. V skutočnosti sa použitím kondómu môže docieliť jemné utlmenie, následkom čoho partner vydrží dlhšie. A o to nám predsa ide, však?

- reklamná správa -