Presunúť na hlavný obsah

Posledné prípravy pred svadbou: Vieme, aké skrášlenie podstúpila Jasmina Alagič!

Slovenské celebrity

Do svadby roka zostáva už len pár dní a my vieme, ako sa na svoj Deň D pripravuje nevesta Jasmina Alagič. Topkám sa podarilo zistiť, aké skrášlenie podstúpila nastávajúca mamička na klinike krásy.

Prípravu na tak dôležitý deň netreba zanedbať a dôkazom je aj návšteva nastávajúcej nevesty v Inštitúte estetickej medicíny v Pezinku, kde sme ju nedávno vymákli. Zaujímalo nás, čo bolo dôvodom Jasmininej návštevy na estetickej klinike iba pár dní pred svadbou?!

“Nechala som si poradiť mojou priateľkou a vynikajúcou odborníčkou Alenkou Pallovou a ona mi odporučila jednu z absolútnych noviniek, na ktorej zrejme zostanem závislá,” smeje sa dobre naladená kráska. “Absolvovala som jeden z àla Palla Treatmentov - konkrétne Young and Beautiful - Hydratačnú kúru, ktorá je dokonalým spojením absolútneho relaxu a kvalitných prírodných produktov àla Palla,” hovorí Jasmina, ktorá toto tvárové ošetrenie absolvovala už druhý krát a rovnako ho na Deň matiek dopriala aj svojej mame a sestre.

“Àla Palla Treatment sa zrejme stane jednou z mojich najobľúbenejších procedúr. Skrátka, je to spojenie najlepších produktov, efektívnej masáže a absolútneho relaxu. Ja som počas toho naozaj zaspala, až mi bolo ľúto, že mi niečo ušlo a nevychutnala som si to naplno. Ten pohľad do zrkadla po ošetrení však stál za to. Pozerala som sa na oddýchnutú, rozžiarenú a krajšiu ženu,” opisuje Jasmina, ktorej MuDr. Pallová odporučila práve toto ošetrenie aj na základe tehotenstva.

“Àla Palla Facial Treatments nie je len efektívna metóda ošetrení zameraná na ozdravenie a skrášlenie pokožky tváre, ale tiež povzbudenie mysle a naštartovanie celej vašej osobnosti. Rozhodli sme sa zamerať na kvalitu kozmetických produktov àla Palla a efektívnosť masážnych techník, ktoré sme vyvinuli iba pre tento koncept ošetrení. Žiadne prístroje, iba poctivá prírodná kozmetika, profesionalita našich odborníčok a možnosť dokonalého, ničím nerušeného relaxu,” hovorí MuDr. Pallová. “Jasmine som odporučila Hydratačnú kúru Young and Beautiful, pretože má suchšiu pokožku, ktorá potrebuje výraznú hydratáciu a osvieženie,” dodáva Pallová, ktorá svojou prírodnou kozmetikou, vyrábanou na Slovensku, žne úspechy.

Ani Jasmína nedá na produkty àla Palla dopustiť a dokonca nám prezradila, že v jej kúpeľni sa už nenachádzajú iné. “Nedokážem odporučiť iba jeden top produkt. Ja ich naozaj používam všetky. Keď som mala problematickú pleť, výborne mi sedeli masky a tú Detoxikačnú som používala aj niekoľkokrát v týždni. Teraz, keď sa moja pleť upokojila, používam rutinne Hydratačný alebo Výživný pleťový krém a úplna bomba je Očný krém s kmeňovými bunkami. Ten dokonalo vyživuje moje suché očné okolie,” hovorí Jasmina. “Keď mám akciu, použijem sérum, pretože chcem, aby bola hneď vidieť zmena. To je taká moja istota,” prezrádza budúca pani Vrbovská.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -