Presunúť na hlavný obsah

eSlim®: chudnutie a redukcia hmotnosti s novinkou z Veľkej Británie

Chudnutie a diéty

Zníženie hmotnosti a pomoc pri chudnutí vďaka jedinému produktu? Podobných hesiel bolo v minulosti neúrekom, no väčšina produktov sľubujúca takéto účinky skončila dosť neslávne. Novinka eSlim® na to ide úplne inak!

Prípravok eSlim® prichádza na náš trh ako horúca novinka vyrábaná vo Veľkej Británii. Nejde však o žiadne bežné tabletky na chudnutie, akých sú na našom trhu tisíce. Značka eSlim® totiž kladie dôraz na kvalitu zloženia pred kvantitou a tiež na vysokú koncentráciu dôležitých účinných látok. To sa potom prejaví aj v praktických účinkoch.

eSlim® funguje tak dobre, ako príroda sama

Prípravok eSlim® sa odlišuje od ostatnej konkurencie už pri prvom pohľade na zloženie. Nenájdete tu žiadne chemikálie, stabilizátory, náhrady alebo nadbytočné látky pre „efekt“. Naopak, je tu len to, čo naozaj funguje a to prirodzene.

Účinné látky obsiahnuté v tabletkách eSlim® sú totiž prírodného charakteru. Dominantnými zložkami sú extrakt zo Zeleného čaju pôsobiaceho na zníženie ukladania tuku a extrakt z Divého pomaranču, ktorý urýchľuje metabolizmus a spaľovanie tukov.

Na podporu účinkov týchto látok je zloženie obohatené ešte o aminokyselinu L-Karnitín, známy stimulant kofeín, chilli korenie na spaľovanie tukov a o antioxidant vitamín C.

eSlim® sa od všetkých ostatných prípravkov na trhu odlišuje tým, že spomínané dominantné látky sa v tabletkách nachádzajú v koncentrácii až 400 mg, čo je násobne väčšie množstvo, ako vo väčšine konkurencie. Oveľa lepšiu koncentráciu oproti ostatným prípravkom majú aj ďalšie látky, tabletky sú doslova „nabité“ tým, čo na chudnutie pomáha najviac.

Synergia v účinkoch

Kombinácia viacerých účinných látok so zameraním na niekoľko oblastí znižovania hmotnosti so sebou prináša aj viacero účinkov. Ich synergia sa potom odrazí vo výsledkoch a aj vďaka tomu je chudnutie s prípravkom eSlim® účinnejšie.

Tabletky pôsobia viditeľne v troch oblastiach. Prvou je zníženie chuti do jedla, čo je prevencia prejedania sa, ktoré je takmer vždy zodpovedné za nadbytok váhy. Druhou oblasťou je zlepšenie metabolizmu, konkrétne jeho rýchlosti, čo znižuje mieru ukladania tukov v tele.

Tretím dôležitým účinkom je pomoc pri spaľovaní tukov a to v dvoch rovinách. Jednak ide o lepšie spaľovanie tukov priamo z potravy, ale zároveň aj o spaľovanie už uložených tukov. Výsledkom všetkých týchto účinkov je pozitívny vplyv na znižovanie hmotnosti.

Nie šprint, ale maratón

Viete, podľa čoho spoznáte, že vám výrobca nedáva nereálne sľuby? Podľa toho, že vám na rovinu povie, že chudnutie a zníženie hmotnosti nie sú záležitosťou jedného dňa.

eSlim® je aj v tomto revolučný, nakoľko nesľubuje žiadne zázraky na počkanie a veľmi jasne hovorí, že aby prišlo k deklarovaným účinkom na metabolizmus, spaľovanie tukov a zníženie hmotnosti, musíte sa pripraviť na maratón, nie na šprint.

Tomu je prispôsobené aj dávkovanie, ktoré je jednoduché a účinné zároveň. Jedna dávka je v objeme 2 kapsúl, ktoré sa prehltnú a zapijú vodou. Užívanie tabliet by malo byť v dvoch dávkach za deň, čiže jedna dávka ráno a jedna dávka večer. Tým najpodstatnejším je však doba dávkovania: tá by mala byť aj niekoľko mesiacov. Vtedy sa účinky prejavia naplno a eSlim® vám naozaj pomôže znížiť vašu hmotnosť.

Kvalita aj garancia v jednom

To, že v prípade tabliet eSlim® ide o maximálnu kvalitu a otvorenosť, dokladujú aj laboratórne testy týkajúce sa kvality zloženia. Prípravok má tiež schválenie a certifikáciu Úradu verejného zdravotníctva, pričom na jeho kúpu nepotrebujete predpis.

Túto výhodu viete znásobiť tým, že eSlim® sa dá objednať priamo z pohodlia domova cez eshop www.eslim.sk, ktorý je oficiálnym zastúpením výrobcu pre Slovensko.

Aby to nebolo málo, výrobca si je účinnosťou prípravku tak istý, že ponúka všetkým zákazníkom a užívateľom garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti s účinkami. Táto záruka ho tiež odlišuje od väčšiny konkurencie a vám dáva istotu, že kúpou prípravku eSlim® nič neriskujete. Revolučná zmena prístupu k chudnutiu je tu, stačí po nej len siahnuť.

- reklamná správa -