Presunúť na hlavný obsah

7 dôvodov prečo vyskúšať nemeckú drogériu

Zdravie

Zrejme ste už počuli, že nemecká drogéria je kvalitnejšia v porovnaní s tou, ktorá je ponúkaná u nás na trhu. To znamená, že dosahuje lepšie výsledky a prináša vyššiu spokojnosť ľuďom, ktorí ju používajú. Ak však ešte stále váhate a hľadáte, čo by vás presvedčilo, aby ste sa pre ňu rozhodli, pozrite si nasledovné dôvody.

1. Vyššia účinnosť pracích práškov a gélov na pranie

Nikoho nepoteší, ak z práčky po vypraní vyberie zle vypranú bielizeň, prípadne ho nejaký fľak prekvapí svojou odolnosťou a tak musí celý proces prania a čistenia zopakovať. Pracie prostriedky z Nemecka obsahujú účinné formuly vo vysokej koncentrácii, takže problémy s viacnásobným praním či opakovaným odstraňovaním škvŕn sa stanú minulosťou. Spomenúť musíme aj fakt, že pokiaľ bielizeň dočista vyperiete hneď na prvýkrát, nielen, že si usporíte prácu a čas, ale šetríte tým aj energie, pracie prostriedky, vodu a samozrejme, životné prostredie.

2. Nemecké aviváže voňajú dlhšie

Svieža vôňa čerstvo opratých vecí je nádherná, no často sa stáva, že vydrží len dovtedy, kým bielizeň nevyschne. Predstavte si, aké by to bolo krásne, ponoriť sa do čerstvo vypratých nádherne voňajúcich perín, ktoré si svoju vôňu udržia nielen jeden večer, ale po celé týždne. Bežne dostupné aviváže takú možnosť obyčajne neponúkajú, no aviváže z Nemecka uchovávajú sviežosť bielizne počas naozaj dlhej doby.

Ďalším dôvodom používania aviváže je zmäkčenie prádla, obzvlášť v domácnostiach, kde je k dispozícii tvrdšia voda. Nemecké aviváže dodávajú prádlu mäkkosť, zabraňujú vzniku elektrostatického náboja a z ich širokej ponuky je možné siahnuť aj po produktoch, ktoré sú ideálne pre alergikov, citlivých jedincov či bábätká.

3. Šetrnosť k prírode

Čoraz viac ľudí si uvedomuje dôležitosť ochrany prírody a životného prostredia, ktorá sa stala dôležitým poslaním každého jedného z nás. Nemecká drogéria ponúka široký výber rozmanitých výrobkov v ekologickej kvalite, vyrobených s ohľadom na dopad ich používania pre prírodu. Obsahujú látky, ktoré nie sú škodlivé pre ľudí, zvieratá ani rastliny, ani nezanechávajú škodlivé rezíduá v ovzduší, vode alebo pôde.

4. Úspora rodinného rozpočtu

Kvalitnejšie a koncentrovanejšie zloženie výrobkov zabezpečí nižšiu spotrebu pri dávkovaní, čo vedie k predĺženiu doby ich používania. Výhodou je aj to, že ak napríklad na pranie použijete účinnejší prací prostriedok, nemusíte ho dopĺňať ďalšími prípravkami, napríklad na odstraňovanie škvŕn. Vyššiu účinnosť oceníte aj pri praní pri nižších teplotách či kratších pracích programoch, čo napokon vedie tiež k úspore energie.

5. Pohodlie pri nakupovaní

Nákupy si vyžadujú čas, výdrž a nezriedka aj cestovanie spojené s prácnym porovnávaním cien a hľadaním akcií či zliav. K náročnosti týchto aktivít pripočítajme aj nosenie ťažkých tašiek a ich nakladanie a vykladanie do auta a zase z neho. Na rozdiel od bežných nákupov sa nemecká drogéria dá nakúpiť aj cez internet a to priamo z pohodlia domova.

6. Široký sortiment uspokojí aj tých najnáročnejších

Zvykli ste si na určitú značku a o inej nechcete ani počuť? Alebo naopak, hľadáte niečo, čo by splnilo vaše náročné kritériá, no zatiaľ ste nenašli nič, čo by vám vyhovovalo? Nemecká drogéria ponúka na výber produkty v eko či bio kvalite, v sortimente nájdete aj výrobky určené pre citlivú pleť, alergikov, bábätká, ako aj množstvo známych a obľúbených značiek.

7. Šetrite svoj vzácny čas

Veľa času strávi človek už pri výbere a nakupovaní, prípadne aj pri cestovaní za nákupmi. O ďalšie minúty až hodiny sa postará prácne vyhľadávanie škvŕn na bielizni, nanášanie čistiacich prostriedkov na fľaky, namáčanie a predpieranie.Pripočítajme k tomu ešte opakované pranie, ak sa pri prvom praní nepodarilo škvrny odstrániť úplne a máme celkový čas, ktorý priemerná žena v domácnosti strávi len pri činnostiach súvisiacich s praním.

Hoci sa to nezdá, aj tu sa dá vďaka nemeckej drogérii usporiť veľa času. Napríklad nakupovaním cez internet alebo používaním kvalitných pracích prostriedkov je výsledné množstvo času stráveného pri týchto činnostiach omnoho menšie. Ušetrené minúty, či dokonca hodiny tak môžete stráviť oveľa príjemnejšie – v kruhu svojej rodiny či priateľov.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -