Presunúť na hlavný obsah

Luxus v domácnosti? Jedine s W Collection od Whirlpool

Bývanie

Elegancia, jednoduché línie, striedmosť a praktickosť? Jeden z popredných výrobcov na trhu s bielou technikou, domácimi spotrebičmi a vybavením pre domácnosť vám predstavuje jedinečný rad produktov pre tú najnáročnejšiu klientelu. Prémiové spotrebiče W Collection s nadčasovým dizajnom a prelomovou technológiou najvyššej triedy čakajú len na vás.

Hľadáte kvalitu a nadčasovosť? Potom je pre vás W Collection tým najlepším riešením

W Collection je kompletný rad domácich prémiových spotrebičov, ktoré zmenia vaše zvyklosti. Pri výbere tých najvhodnejších spotrebičov pre váš domov si môžete vybrať z troch špecifikovaných podkategórií W11, W9, a W7. Celý dizajnový rad, zahŕňa produkty, ktoré disponujú maximálnym výkonom doplneným inteligentnou technológiou 6. ZMYSEL a výnimočne spracovanými farebnými dotykovými displejmi s navigáciou.

Investícia do prémiového spotrebiča a ušetrenie až 100 Eur? Jedine s Whirlpool

Whirlpool prichádza s ojedinelou možnosťou vrátenia sumy až 100 Eur zakúpením vybraných najnovších modelov vstavaných spotrebičov z radu W Collection u obchodných partnerov.

V prípade, že zaregistrujete váš nový spotrebič do 14 dní od uskutočnenia nákupu na tomto linku, vám po overení registračných údajov zašle Whirlpool priamo na váš účet späť príslušnú sumu. Akcia platí pre vybrané modely a trvá od 1. 5. 2019 do 30. 6. 2019.

Nie je varenie ako varenie

Whirlpool sa snaží vychádzať svojim klientom maximálne v ústrety. Preto si dáva veľmi záležať na intenzívnom vývoji jednotlivých technológií svojich spotrebičov tak, aby maximálne spĺňali súčasné nároky zákazníkov. Intuitívna technológia 6. ZMYSEL zaistí vždy tie najlepšie možné výsledky. Každý spotrebič má svoje špecifické a nenahraditeľné vlastnosti. Či už budete pokrmy variť, piecť či ohrievať, vždy vám túto činnosť zjednoduší a spríjemní inteligentná a revolučná technológia 6. ZMYSEL.

S Whirlpool spoznáte rozdiel.

- reklamný článok -

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe