Presunúť na hlavný obsah

Už žiadne tabu: Toto sú erotické pomôcky, o ktorých by ste mali vedieť!

Sex

Vzrušenie a potešenie, ktoré si s radosťou užívame, môžeme podporiť aj pomocou dômyselných erotických pomôcok. Ktorých?

V posledných rokoch máme možnosti, o ktorých sa našim mamám ani nesnívalo. Pomôcky spĺňajú najprísnejšie zdravotné kritériá, materiály pripomínajú ľudskú pokožku a ich vzhľad rovnako prešiel poriadnym vývojom. Toto sú tie top!

Vibrátor s viacerými možnosťami (aj dráždením bodu G)

Klasickým neohybným vibrátorom dávno odzvonilo a na ich miesto nastúpili ich vylepšení nástupcovia. Príjemné na dotyk, s viacerými úrovňami a spôsobmi dráždenia, dokonca s možnosťou dráždenia bodu G. Manipulácia už dávno nie je len o šikovnosti vašich rúk, pretože vibrátory sú vybavené diaľkovým ovládaním.

Vibrátor pre mužov (Paloqueth)

Ak vás mätie názov a zdá sa vám mierne pritiahnutý za vlasy, vedzte, že tieto vibrátory slúžia na stimuláciu prostaty. Muži môžu vďaka tejto “masáži” zažiť nečakané vzrušenie. Navyše, táto erotická pomôcka je jednou z najpredávanejších.

Womanizer

Súčasný vrchol v pomôckach pre ženy zažíva pomôcka s názvom Womanizer. Pomôcka slúži na princípe “sania”, preto môže byť nielen skvelým ženským spoločníkom, ale v rámci predohry ho môžu využiť aj páni. A to najmä vtedy, ak majú obavy z predčasného vyvrcholenia, no chcú venovať dostatočný čas aj partnerke.

Tabletky na podporu erekcie a výdrže

Skvelým pomocníkom a vynálezom súčasnej doby sú tabletky na podporu erekcie Zerex Klasik. Ak sa z rôznych dôvodov erekcia nedostaví alebo nevydrží dostatočne dlho, môžu pomôcť vysporiadať sa s týmto problémom.

Toto prírodné afrodiziakum predstavuje vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín. Zložky na prírodnej báze obsiahnuté v produkte majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli.

Páni, ktorým sa občas pritrafí nepríjemnosť v podobe príliš skorého vrcholu, sa môžu zase obrátiť na tabletky na predĺženie sexu. Tie vedia priaznivo ovplyvniť dĺžku sexuálneho styku a prispejú k vyššej kvalite intímneho života. 

Tip: Odporúčame vyskúšať zvýhodnené letné megabalíky, ktoré s pomerne veľkými zľavami ponúkajú afrodiziakálne doplnky výživy. Nájdete v nich prírodné tabletky na erekciu, doplnky na predĺženie mužskej sexuálnej výdrže, a ďalšie horúce zlepšováky sexuálneho života.

Zľavu 10 % na všetky produkty značky Zerex si môžete taktiež uplatniť pomocou zľavového kódu.

Máte aj vy svoju obľúbenú erotickú pomôcku? Nebojte sa experimentovať a nájdite to, čo vám prinesie rozkoš a potešenie. Vďaka tomu oživíte vzťah a objavíte nové a doposiaľ nepoznané radosti.

- reklamná správa -