Presunúť na hlavný obsah

Čarovná rozlúčka so slobodou

Zábava

Všetko začalo tým, keď som nastúpila do limuzíny. Najskôr ma očaril interiér - cítila som sa ako na diskotéke v luxusnom klube. Po chvíli som si uvedomila, že v pozadí hrá hudba, pri ktorej nám naskakujú zimomriavky. Veď to poznáte keď zažijete silný zážitok a hudba Vám ho pripomína....

Nechala som sa s kamarátkami unášať ulicami Starého Mesta. Keď som sa plným dúškom napila šampanského a vychutnala všetky vychytávky v limuzíne, kamarátka Marcela zdvihla telefón a požiadala šoféra aby nás odviezol na večeru do kaštieľa na kráľovskú večeru. Cestou baby otvorili strešné okno a začala „selfie“ show. V limuzíne sme sa fotili v rôznych vtipných pózach a užívali si luxus, ktorý máte iba v prípade, že ste celebrita. A my sme v ten večer celebrity boli. Naša dámska jazda začala.

Z ničoho nič limuzína prudko zabrzdila. Na ceste vedľa nás zastavil čierny Mercedes a vystúpili z neho dvaja policajti. Otvorili si zadné dvere, pozdravili sa a povedali: „ slečny prekročili ste rýchlosť, pripravte si doklady.“ Ten prvý odhodil čiapku, druhý vytiahol pelendrek a vzápätí sa na nás s úsmevom pozreli. My sme zostali v nemom úžase. Pozreli sa na seba, odhodili uniformy, odhalili vyšportované telá, jeden otvoril fľašu šampanského a podal mi ho do ruky. Ja som sa spýtala: „to má byť tá pokuta?“ On vytiahol ľad z baru, jemne mi ním prešiel po perách a usmial sa. Druhý zasunul DVD a začala show v limuzíne. Okrem toho, že šampanské tieklo prúdom po ich nahých telách a nám sa ušlo pár kvapiek, bolo to zábavné. Odchádzali cez strešné okno a myslím si, že dedinčania pri kaštieli mali nezabudnuteľnú show.

Pri príjazde do kaštieľa nám Marko pomohol vystúpiť z limuzíny. Pred limuzínou nám pripravil jedinečnú prezentáciu cigár a rumu, ktorý nám nalieval šofér Juraj. Musím priznať, že všetky sme sa „pripili“ a keď sa Marko so šoférom vytratili, chichúňali sme sa a robili s cigarami show za zvuku Ramazzottiho, ktorý znel z limuzíny. S Denisou sme začali tancovať až sa nám zakrútila hlava. Medzičasom sa zvečerilo a obloha posiata hviezdami dávala tomuto večeru neskutočné čaro.

Zuzana oslovila Janku, že má chuť na ďalšiu fľašu šampanského. Keď som sa otočila aby som našla Marka, vystrašil ma poriadny rachot - na oblohe sa začal úžasný ohňostroj. Až vtedy som pochopila, že táto zastávka bola plánovaná, tak ako každý moment tohto očarujúceho večera. A poviem Vám, že to bol len začiatok.

Po špecialitách, ktoré sme ochutnali v sprievode šarmantného majiteľa kaštieľa, sme sa vydali na diskotéku do Banskej Bystrice. V limuzíne hrali aktuálne hity, šampanské tieklo prúdom. Po príchode pred diskotéku nás čaká ďalší člen tejto party – nie nebol to striptér, ani majiteľ diskotéky – bol to vysoký, urastený chlap v čiernom saku, opálený a so širokými ramenami – cítila som sa bezpečne. S úsmevom sa nám prihovoril a povedal, že sa dnes večer bude starať o našu bezpečnosť – ďalší príjemný šok. Myslela som si, že snívam a tento chlap zo mňa strháva šaty, priala som si aby bol striptérom.

Pravdou je, že keď sme prišli a tento muž nám pomáhal vystupovať z limuzíny, všetky oči dám, stojacich v rade, vrhali závistlivé pohľady len na nás. Štandardne by som sa necítila najpríjemnejšie, ale Marcela ma v podvedomí štuchla a povedala: UŽI SI TO! VEĎ ŽIJEŠ LEN RAZ.... Bola to tá najkrajšia rozlúčka so slobodou...!!!

Vydržali sme do 5 ráno. Náš bodyguard nás ráno odprevadil do limuzíny a tá nás všetky ráno odviezla až domov...

PS: musím dodať, že odvtedy prešlo už pár mesiacov, ale v piatok večer, keď som išla na pohár vínka s kamarátkou Marcelou, zahliadla som pred klubom limuzínu z tohto večera.

Pozreli sme sa s Marcelou na seba a začali sa schuti smiať. Naskočili mi zimomriavky a vyhŕkla slza.

Viete, je to ako v pesničke „Keď zažijete niečo neopakovateľné a je to tu znovu“. LA GOZADERA OD GENTE DE ZONA A MARCA ANTHONYHO!

NAJLEPŠIA ROZLÚČKA SO SLOBODOU, NA KTOREJ SOM BOLA VĎAKA LIMUZÍNAM RAI SA NIESLA PODĽA PREDLOHY DÁMSKEHO BESTSELLERU „SEX V MESTE“ .... A SÍCE SA SKONČILA, NO NESKUTOČNÝ ZÁŽITOK MI ZOSTAL HLBOKO V SRDCI

-reaklamná správa-

- Najčítanejšie -