Presunúť na hlavný obsah

Takto vonia leto. Najlepšie letné parfémy 2019

Krása

Leto je jedným z vytúžených období leta, kedy si nedočkavo plánujeme dovolenky. Vôňa exotiky nás napĺňa akýmsi zvláštnym pokojom. Tak prečo si ho nedopriať celoročne?

Tešíme sa na ne celý rok

Vôňa prázdnin u starých rodičov, čerstvo pokosená tráva, vzduch po búrke, šťavnatý melón, rozkvitnuté záhony ruží, kvapky mora lesknúce sa na rozpálenej pokožke. Každý rok sa na trhu ocitne nový parfum, ktorý sa snaží zachytiť esenciu leta. Na horúce dni sú ako stvorené voňavky, ktoré dodajú energiu a povzbudia zmysly. Vsaďte na ľahšie, sviežosť vyžarujúce energické vône, ktoré nabijú vás aj vaše okolie pozitívnym entuziazmom.

V lete dominujú osviežujúce citrusy, romantické kvety, ale napríklad aj iskrivé tóny exotiky a ďalekých krajín, ktoré nám pripomenú dovolenkovú pohodu. V slnečnom a teplom počasí sa hodia skôr ľahšie, menej hlboké a rafinované toaletné vody s čerstvým nádychom citrusových plodov či exotického vetiveru s jemnými vodnými podtónmi. Vyberte si ľahký parfum šitý na mieru, ktorý podčiarkne vašu osobnosť a stane sa tak druhou kožou!

Inšpirácia: slnko, more, pohoda...

Krištáľovo čistá vôňa kvetov si vás získa v  toaletnej vode Bvlgari Omnia Crystalline. Ucítite v nej svieži bambus, hrušku Nashi i lotosové kvety, ktoré dopĺňa balzové drevo. Podmanivá a žiarivá je aj vôňa Daisy Love Sunshine od Marc Jacobs. Vaše srdce si ukradne na dve etapy: najskôr sa zamilujete do rozkošného flakónu ozdobeného zlatistým kvetom, a hneď nato do kvetinovo-drevitej vône. Prenesie vás do slnkom zaliatej záhrady a dušu opantá známa radosť a pocit domova. Nekonečný oceán a letnú esenciu prináša už niekoľko rokov značka Davidoff. Cool Water Woman je na trhu od roku 1996 a získala si srdcia žien po celom svete.

Spoznajte nepoznané

Hľadáte lacné parfémy, ktoré sú kvalitné a nesú v sebe kúsok tajomstva? Niekedy dostanete veľa muziky za málo peňazí a spoznáte nové kúty sveta. Veľmi milo môžu prekvapiť orientálne parfémy ako z rozprávky Tisíc a jedna noc. Mnohé sú navyše unisex a ich flakóny sú veľkými malými umeleckými dielami. Exotické parfémy s rafinovaným nádychom Orientu vám navyše pripomenú nezabudnuteľné spomienky na leto a ďaleké krajiny aj v neskorších obdobiach, pretože sú vhodné aj do chladnejších jesenných či zimných mesiacov.

Leto praje dobrodružstvám, ktoré sú vzrušujúce a nezabudnuteľné. Pre mužov je dokonalou esenciou výprav a objavovania vôňa Montblanc Explorer, parfum pre pravých dobrodruhov milujúcich výzvy. Sviežou a energickou je aj elegantná voňavka od Huga Bossa Hugo Man. Harmónia bylín, ovocia a vzácnych driev sa ukrýva vo flakóne v tvare poľnej fľaše, ktorú si v lete pribalí do výbavy každý nebojácny cestovateľ.

-Reklamná správa-

- Najčítanejšie -