Presunúť na hlavný obsah

Čo majú spoločné krásne Slovenky z Instagramu?

Krása

Krása a elegancia pritiahli známe slovenské influencerky pod jednu strechu. Na jeden deň, na jednu hodinu by sa ktokoľvek cítil ako vo fashion raji. Kolekcia EDEN by ALO nedostala názov po Božej záhrade len tak nadarmo. Trblietavé skvosty zaplavili celý butik a učarovali každej žene. Krásky z internetu ani na chvíľu nezaváhali a hneď si ich skúšali. Ako im to pristane?

Krásna Naty Kerny, známa aj ako snúbenica slovenského rapera Pil C-ho, so speváčkou Veronikou Strapkovou ešte pred vstupom do edenu predviedli elegantné figúry, ktoré sa nestratili ani v oversize modeloch.

Prešlo iba pár minút a exotická brunetka venovala všetku pozornosť diamantmi osadenému kvetinovému prsteňu zo zlata, ktorý je pre značku charakteristický. Tento unikát si Veronika okamžite zamilovala a my sa jej nečudujeme.

Modelka Terezka Bizíková, priateľka Mareka Fašianga, doplnila dekolt a porcelánovú pleť kráľovským šperkom v podobe modrých zafírov lemovanými diamantmi.

Fashion blogerka Jana Tomas vyzerala ako Marilyn Monroe a náhrdelník s magickým smaragdom a bielymi diamantmi jej výzor osudovej ženy podčiarkol.

Dokonalé línie a jemné črty. Módna dizajnérka Martina Grešová s dramatickými vodopádovými náušnicami je nekonečne krásna.

Vždy farebne vybláznená fashion nadšenkyňa Lenka Madlenová neodolala exkluzívnemu briliantovému prsteňu s ruženínom, ametystmi a topásmi, ktorý jej vyčaril takýto úsmev na tvári.

Veronika, Naty aj Lenka siahli neomylne po tom, čo je snom azda každej ženy, po diamantových cabochon prsteňoch z kolekcie EDEN by ALO diamonds. Vidíte, ako ich rozžiarili drahokamy a tisícky kúskov diamantov?

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -