Presunúť na hlavný obsah

Známe influencerky s ratolesťami: Ich roztomilé outfity vás dostanú

Slovenské celebrity

Červená mašľa vo vlasoch, bodkované šaty a lesklé sandáliky. Možno sa aj vy pri tejto kombinácii pousmejete a spomeniete si na svoj prvý školský deň. Alebo na akýkoľvek iný moment z detstva a svoj šatník, ktorý bol plný originálnych kúskov. Móda sa síce mení (či dokonca vracia späť), no detský šatník stále púta svojou hravosťou. Presvedčili sme sa o tom u známych influenceriek a ich ratolestí.

Outfity malých princezien a roztomilých gentlemanov vyvolávajú úsmev na perách, nezabudnuteľné spomienky či nostalgiu. Štýlové košieľky, pohodlné šaty a originálne doplnky sú už akousi povinnou výbavou každého detského šatníka. Nečudo, aj naši najmenší chcú byť štýloví, no zároveň by sa mali cítiť pohodlne.

„Refresh“ detského šatníka je témou najmä týchto dní, pred blížiacim sa začiatkom nového školského roka. Aj preto značka F&F oslovila známe influencerky, ktoré zalovili v súkromných fotoalbumoch a spomienkach. Nielenže sa podelili o zábery svojich štýlových ratolestí, ale ukázali, ako vyzerali outfity v ich detských časoch. No čo poviete, platí aj tu, že aká matka, taká Katka?  

Miriam Kalisová

Známa moderátorka je mamičkou malej Mie. Ako už napovedá jej Instagram, Miriam ma módu v malíčku a malou parádnicou je aj jej dcérka.

Silvia Škultéty – minidiamondblog

Blogerka Silvia Škultéty sa taktiež môže pýšiť roztomilou dcérkou Natálkou. Rovnako ako mamina, aj malá parádnica zdedila lásku k ružovej farbe. Veď uznajte, nie sú rozkošné?

Petra Dzvoníková – petush.nasklee

Blogerka Petra Dzvoníková alias petush.nasklee sa teší z krásnej dcérky Sárky, ktorá je jej vernou kópiou. Pozrite sa, ako to obom malým dámam svedčí v šatách.

Viac inšpirácií do detského šatníka nájdete na www.F-F.com.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -