Presunúť na hlavný obsah

Nakupujte rozumne vďaka informáciám zo Zlacnene.sk

Zábava

Stovky tisíc užívateľov Zlacnene.sk už to vie! Vďaka nákupom v akčných ponukách môžete ľahko ušetriť stovky eur mesačne na nákupoch tovarov z Vášho pravidelného nákupného zoznamu. Pre zľavy pritom nemusíte chodiť ďaleko, ponúkajúich aj predajcovia vo Vašom okolí, či už ide o zvýhodnené ponuky potravín, kozmetiky a drogérie, textilu, hračiek, bytových doplnkov, hobby potrieb či elektroniky.

Zlacnene.sk pre Vás pravidelne aktualizuje prehľad ponúk vybraných predajcov, vďaka tomuto webu tak máte vždy aktuálny prehľad o akčných ponukách naprieč sortimentom. Ušetriť môžete na nákupoch u veľkých a rozšírených obchodníkoch typu BILLA, Kaufland, Tesco, COOP či špecializovaných predajcov ako sú BAUHAUS, OBI, MALL.SK, SCONTO nábytok, dm drogéria market.

Informácie o zvýhodnených ponukách sú Vám k dispozícii v podobe náhľadov na elektronické letáky aj výpisov tovarov triedených do tematických kategórií, napr.  

- maslo v akcii,           

- vajcia v akcii,           

- mlieko v akcii,           

- pivo v akcii,           

- šunka v akcii,           

- prací prášok v akcii,           

- detské plienky v akcii.           

Doslova na pár kliknutí sa teda dozviete, kde zoženiete najlacnejšie Váš budúci nákup. Okrem informácií o zľave, na Zlacnene.sk sa totiž dozviete aj to:

- od kedy do kedy je zľava platná,         

- aké sú podmienky získania zľavy,         

- na ktorých pobočkách predajcu zľavy ponúka,         

- aké balenie produktu je v akcii.           

V prípade, že je rovnaký tovar k dispozícii v akcii u viac predajcov, na Zlacnene.sk sa ihneď dozviete, ktorá z ponúk je pre Vás najvýhodnejšia.    

Letákové akcie sú bežnou súčasťou predajnej stratégie predajcov potravín, drogistického tovaru, textilu, hračiek a pod., nájdete v nich nielen produkty základnej rady ale aj prémiové produkty či sezónny tovar, ktoré nie sú bežnou súčasťou ponuky. Priemerná slovenská domácnosť dokáže vďaka nákupom v letákových akciách ušetriť stovky eur mesačne, zaraďte sa medzi nich aj Vy, navštívte ešte dnes Zlacnene.sk a spočítajte si, o koľko lacnejší môže byť Váš zajtrajší nákup.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -