Presunúť na hlavný obsah

Tip na víkendový program s kamarátkami: Ukončenie leta na cocktailovom festivale

Zábava

Neviete čo podniknúť tento víkend a nechce sa vám sedieť doma? Vyberte sa s kamarátkami na prvý cocktailový festival na bratislavskej Kuchajde.

Mojito, Cuba Libre či Sex On The Beach?

Cocktailové klasiky poznajú všetky z nás, no na Cocktail feste budete môcť ochutnať aj množstvo nevšedných kombinácií. Drinky totiž rovnako ako topánky či kabelky podliehajú módnym trendom a barmani sa predbiehajú v kurióznych kombináciách. Dnes už nie je výnimkou cocktail s našľahaným vaječným bielkom alebo exotickým ovocím. 

Neholdujete alkoholu?

Nenechajte sa názvom hneď odradiť, na svoje si prídu aj tí, ktorí radšej siahnu po nealku. Cocktail fest sľubuje množstvo ovocných limonád so sezónnym ovocím, domácimi sirupmi či bylinkami. A ak budete potrebovať niečo na prebratie, postarajú sa o vás šikovní baristi v pojazdnej kaviarni.

Nudiť sa určite nebudete...

Okrem potešenia pre chuťové poháriky sľubujú organizátori aj bohatý program. Efektná barmanská flair show, talkshow s úspešnými ľuďmi z gastro brandže, tanečný workshop - to je len malá ochutnávka z pripravovaného programu. Navyše sa môžete tešiť aj na hudobnú skupinu Druhá Doba či live DJku La Bors.

Plasty nie sú vítané

Pri spoločenských podujatiach často vzniká množstvo zbytočného odpadu. Cocktail fest však prichádza s ekologickým riešením - kompostovateľnými pohármi. Príroda tak bude menej trpieť a vy sa nemusíte starať o to, kam zahodiť slamky, či poháre.

Viac info nájdete na www.cocktailfest.sk.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -