Presunúť na hlavný obsah

Vybavte sa na jeseň štýlovo a zaznamenajte pestrosť prírody

Zábava

Jeseň je nielen obdobím plným farieb, ale aj akcií najrôznejšieho druhu. V rámci jednej z nich sa môžete vybaviť novým smartfónom, s ktorým zachytíte pestrofarebnú prírodu počas príjemných prechádzok v prírode. Navyše dostanete ako bonus službu YouTube Premium na štyri mesiace zadarmo bez reklám.

Záujemca o nový Samsung Galaxy S10e I S10 I S10+ môže získať až 920 eur späť pri odpredaní svojho starého telefónu. Suma 920 eur reprezentuje najvyššiu možnú výkupnú cenu použitého a funkčného zariadenia iPhone XS Max. V priebehu tejto akcie pritom za svoje vybrané staršie modely Apple a Samsung získate vyššiu cenu než pri bežnom výkupe. Súčasťou akcie je aj cashback vo výške 150 eur. Ten môže využiť záujemca, ktorý nemá staré zariadenie, ktoré by mohol odpredať.

Samsung však na jeseň pripravil ešte jedno prekvapenie. Všetci, ktorí využijú túto akciu a zakúpia si jeden z modelov Galaxy S10, získajú ako bonus službu YouTube Premium až na štyri mesiace zadarmo. Služba ponúka možnosť neobmedzeného sledovania videí z YouTube bez reklám a s možnosťou sťahovania videí a ich sledovania na pozadí.

Treba sa však poponáhľať, pretože akcia Vymeňte starý za nový trvá do 31. októbra alebo do vyčerpania bonusov. Celý postup registrácie a ďalšie informácie o akcii sú k dispozícii na stránke www.novysamsung.sk.

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -