Presunúť na hlavný obsah

4 dôvody, prečo osláviť 4. narodeniny Forum Poprad: Na toto sa môžete tešiť!

Zábava

Nákupné centrum Forum Poprad oslavuje 4. narodeniny. Od 18. do 20. októbra vás preto čaká vo Forume narodeninový víkend. Toto sú 4 dôvody, prečo si ho užiť.

Dôvod #1 - Zľavy od 65 nájomcov až do výšky 70%

Využite nákupné zľavy až do výšky 70%, ktoré pre vás pripravili nájomcovia centra. Všetky sú zosumarizované v zľavovej knižke, ktorú už tradične nájdete na infopulte pri hlavnom vstupe a pri kasách prevádzok zapojených do akcie.

Dôvod #2 - Darček EKOtaška pre všetky módne EKOny, ktoré nakúpia nad 20€

Igelitky sú out. Vedeli ste, že igelitky sú vyrobené z polyetylénu alebo polypropilénu a podľa wikipédie sa napríklad v Číne spotrebuje ročne 37 miliónov barelov ropy na 3 miliardy plastových tašiek len pre čínsky trh? Keďže Vám Forum nevie dať ako darček novú planétu, dá vám EKOtašku. Tá vám vydrží dlhšie, takže si ju môžete dať napríklad podpísať od Sajfu.

Dôvod #3 - Sajfa, Zahrajko a S hudbou vesmírnou

Na sobotu je pripravený atraktívny kultúrny program, ktorým vás už tradične prevedie moderátor SAJFA. O 11:00 rozveselí všetky deti Zahrajko a o 17:00 rozbalí svoju šou skupina S hudbou vesmírnou.

Dôvod #4 - Sprievodné aktivity

Samozrejme nemôžu ani tento rok chýbať tanečné vystúpenia, sladké workshopy, beauty zóna, premeny s módnou stylistkou, tombola s úžasnými cenami, fotokútik a detská zóna.

Aj tento rok sme si s nákupným centrom Forum Poprad pre Vás pripravili Facebook súťaž o 100€ nákupný poukaz. Dajte nám na našom Facebooku vedieť, čo by ste si kúpili za 100€ a možno vyhráte práve vy.

Užite si narodeninový víkend vo Forume od 18. do 20. Októbra.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -