Presunúť na hlavný obsah

Najtrendovejší darček tohtoročných Vianoc: Ochutené nápoje môžu byť zdravé!

Zábava

Každý rok hľadáme pre našich blízkych ten najdokonalejší vianočný darček. A keďže je v dnešnom preplnenom svete čoraz náročnejšie vybrať správne prekvapenie, máme pre vás tip! Balenie mikrodrinkov od Waterdrop ocení každá žena, nech sa venuje čomukoľvek.

Pekný a užitočný darček, ktorý navyše pomôže vášmu telu, vôbec nemusí stáť stovky eur. Waterdrop ponúka revolučnú novinku - zero waste pitný režim, ktorý vďaka zdravému mikrodrinku už nebude len povinnosťou, ale aj potešením z každého pohára vody. Waterdrop je novým trendom zdravého životného štýlu s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Najlepšie ovocie a bylinky stlačené do kocky

Nápad vytvoriť mikrodrink vznikol v hlave biznismena a zakladateľa značky Waterdrop, Martina Donalda Murraya, ktorý počas dlhých letov nechcel piť sladené nápoje z plechovky.  Čistá voda mu príliš nechutila. Potreboval mať stále po ruke mikrodrink, ktorý by bol vytvorený zo zdraviu prospešných látok, bez cukru, konzervačných látok a ideálne aj bez zaťažovania planéty ďalšími plastami. Vďaka profesionálnemu tímu vedcov v priebehu 2 rokov vytvoril extrakt toho najlepšieho ovocia a bylín stlačených do kocky pod značkou Waterdrop. Stačí už len čerstvá voda a jedinečný mikrodrink si môžete vychutnať kdekoľvek na svete.

Ekologické a zdraviu prospešné obohatenie čistej vody

Waterdrop sa vyrába z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Výnimočný nie je len vďaka kvalitnej produkcii, ale aj vďaka zodpovednému prístupu k životnému prostrediu. Kapsuly sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených. Príprava nápoja s Waterdropom je pritom veľmi jednoduchá, stačí rozpustiť 5-gramový mikrodrink vo vode a vzápätí sa z niečoho malého stane niečo veľké a bohaté. Získate ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko bez pridaného cukru.

Waterdrop je dokonalým darčekom pre každého člena rodiny, priateľov, kolegov, či dokonca aj biznis partnerov. Na výber máte praktické a dizajnové doplnky, ktoré sú z recyklovateľného materiálu. Sklenené a nerezové fľaše z kvalitného materiálu, bambusové slamky, či drevené krabičky s trendovým dizajnom potešia každého. Základným poslaním značky je pomôcť ľuďom s pitným režimom a zároveň zbaviť prírodu nepotrebných plastov.

Waterdrop má pre vás darček, 15%  zľavu na nezľavnené produkty na www.waterdrop.sk. Stačí urobiť nákup a vložiť kód FEMINITY.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -