Presunúť na hlavný obsah

Práve ste povedali svojmu partnerovi áno a neviete, kde začať? Na Svadobnej výstave nájdete všetky trendy

Móda

Výber svadobných šiat, snubných prsteňov, svadobných limuzín, fotografov, chutných svadobných zákuskov? To je však iba zlomok toho, čo čaká na novomanželov. Akýkoľvek zhon okolo príprav si môžete uľahčiť práve návštevou 11. ročníka svadobnej výstavy v Radisson Blu Hotel Carlton v Bratislave.

V priestoroch hotela na vás čaká pod jednou strechou množstvo firiem a odborníkov, ktorí sú vám plne k dispozícii, ponúkajúcich všetko, na čo si len spomeniete – bohatý výber prsteňov, svadobné doplnky, pánsku a dámsku spoločenskú módufloristickéfotografickécukrárske služby...

Samozrejme, ani jedna nevesta neodolá ponuke najnovších kolekcií svadobných a spoločenských šiat 2020 od najlepších salónov. S odborníkmi na slovo vzatými sa budete môcť dať uniesť pri výbere svadobnej cesty, ako aj očariť možnosťou povedať si svoje “áno” či už v krásnych priestoroch Radisson Blu Hotela Carlton, v romantickom prostredí kaštieľa, prípadne možnosťou splniť si svoj sen svadbou na pláži v krásnej exotike.

Zákazníkom, ktorí chcú prípravy svojej svadby zveriť do rúk odborníkov prídu vhod kompletné služby svadobných agentúr, ktoré splnia všetky aj tie najnáročnejšie požiadavky. Oživením tohtoročnej výstavy je aj množstvo nových gurmánskych reštaurácií, penziónov, ktoré sa vyznačujú privátnym prístupom ku každému klientovi, a zákazník u nich nájde naozaj výnimočnú atmosféru, servis a gurmánsky zážitok na svoj deň “D”.

Pozrite si video z výstavy:

11. ročník svadobnej výstavy sa organizátori rozhodli zorganizovať na prvú decembrovú nedeľu – “Vždy v pravý čas” – nakoľko prípravy svadby prebiehajú v dostatočnom časovom predstihu a zákazníkom sa tak vytvára bohatý časový priestor na prípravu svadby do posledného detailu.  Všetko na prípravu vašej svadby je sústredené na jednom priestrannom mieste v krásnych priestoroch Hotela Radisson Blu Carlton, bez tlačeníc a nervozity – v pravý čas.

Vstupenky na 11. ročník svadobnej výstavy nájdete na Predpredaj.sk.

-reklamná správa-

- Najčítanejšie -