Presunúť na hlavný obsah

Veľkolepá módna show Lýdia Eckhardt: Darček bude plná modelov v jesenných a zimných kolekciách

Móda

Hostia fashion show budú mať možnosť užiť si 100 výpravných modelov na jeseň a zimu v niekoľkých kolekciách inšpirovaných témou darčekov, obdarovania a želaní. Okrem toho nahliadnu do sveta maľovaného hodvábu autorky Eleny Ruta, ktorá spája energiu hodvábu s energiou svojej duše.

Súčasťou prehliadok LE je tvorba Dajany Rodriguez, ktorej tašky zdobia nielen jej modely, ale aj veľa outfitov klientok módneho salóna Lýdie Eckhardt. Galavečer doplnia tanečníci pod vedením Miňa Kereša a ako to u Lýdie býva zvykom, dá priestor mladým umelcom, ktorí tvoria módne doplnky, kabelky a šperky.

Príďte si užiť slávnostnú a darčekmi inšpirovanú atmosféru pripravovanej prehliadky dňa 8.11. 2019 do hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Hotel, ktorý je hlavným partnerom fashion show, s milým a ústretovým personálom, skvelým cateringom ponúkajúcim vynikajúce jedlo a v neposlednom rade rodinnou atmosférou, zastrešuje pani riaditeľka Rozwitha Bieber.

Vďaka vizážistom značky REVLON, ktorí dotvoria krásu modeliek si môžete slávnostný večer dokonale užiť. Značka REVLON stelesňuje pôvab, sexy štýl a vo svojich inšpiráciách sa opiera o zvodnosť, provokáciu a vášeň.

Niet väčšej spokojnosti zo strany modeliek, keď príde účesy vytvoriť MONIKA ZÁBOJNÍKOVÁ s teamom zo SALÓNU KRÁSY MONIKA.

Dlhoročná spolupráca so značkou FIORANGELO Vás okamžite presvedčí, že keď je niečo skvelé, tak to netreba meniť. Áno, je to už 20 rokov čo modelky predvádzajú na prehliadkach tieto topánky a 20 rokov, čo klientky tieto nádherné topánky nosia.

Nechajte sa vtiahnuť do atmosféry jedinečného gala večera plného módy, šarmu a príjemnej atmosféry.

Lýdia na koniec dodáva: „Tak keď budete rozmýšľať aký darček dáte pod stromček svojím najbližším, pribaľte tam trochu pohody, lásky, spoločných  zážitkov a hlavne voľný čas, ktorý by sme chceli stráviť v kruhu rodiny a priateľov. Lebo akýkoľvek darček by nemal zmysel, keby ho sme nemali s kým zdieľať."

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -