Presunúť na hlavný obsah

Dovidenia Polus. Jeden deň vo VIVO! Bratislava s blogerkou Stylemon

Zábava

Štvrtok, 7. november, bol pre Polus špeciálnym dňom, za ktorým bolo kopec práce, renovácií a snahy posunúť prvé nákupné centrum na Slovensku o jeden obrovský krok vpred. V tento jesenný deň sa totiž Polus zmenil na VIVO! Bratislava.

Nešlo však len o zmenu názvu, Grand Opening sprevádzalo otvorenie množstva nových obchodov a krásny slávnostný program. Ja som VIVO! Bratislava navštívila hneď na druhý deň po slávnostnom otvorení. Poďte sa so mnou pozrieť na zážitky, ktoré čakajú aj vás.

Ranná káva v Cafepoint

Ako tomu už býva zvykom, návštevu štartujem dobrou kávou. Ktorú prevádzku máte najradšej vy? Ja nedám dopustiť na Cafepoint, keďže ich káva mi chutí najviac. Navyše, ak si ju beriete so sebou, napríklad na cestu do práce, a prinesiete KeepCup, dostanete aj zľavu. V predajni nájdete aj balenia kávy, čaju a čokolády, ktoré môžete kúpiť napríklad ako darček. Odporúčam fantastické a voňavé remeselné čaje Jeeves & Jericho a slovenskú čokoládu LYRA. Mimochodom, vo VIVO! Bratislava svoju prevádzku otváraaj Costa Coffee.

Otvorenie iStores

Ja som síce v tíme Android, no milovníkov značky Apple určite poteší informácia, že vo VIVO! Bratislava otvoril svoju prevádzku aj iStores, najvýkonnejšia sieť predajní Apple na Slovensku. Uvítacie ceny pritiahli množstvo zákazníkov a súdiac podľa radu ľudí sa bude predajňa tešiť veľkej obľube.

Návšteva novej ulice s obchodmi

Možno ste si všimli, že jedna z nákupných uličiek sa na istý čas uzavrela a renovovala. V súčasnosti vás na nej privíta množstvo nových obchodov ako Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House a veľa ďalších. Po jej renovácií vznikol krásny a veľký priestor, ktorý poskytuje okrem veľkého počtu nových prevádzok aj zeleň a pohodlné sedenie. Pribudol aj pop-up store obľúbenej slovenskej značky ponožiek Fusakle, kde som si kúpila pár farebných párov do zásoby. Ja dávam veľký palec nahor a otvorenie novej ulice považujem jednoznačne za najlepší dôvod navštíviť nové VIVO! Bratislava.

Vegánsky obed v Subway

Do foodcourtovej zóny pribudli nové prevádzky, napríklad chutné a zdravé Acovado Spices. Celá časť je taktiež zrenovovaná a plná farebných stoličiek, stolov a kvetov, čomu sa veľmi teším. Ja som pre tento deň zvolila Subway, keďže som chcela vyskúšať ich vegánsku novinku s repovými plackami. V ktorej prevádzke chutí najviac vám?

Nákup potravín v Lidli a VIVO! markete

Lidl zbožňujem najmä pre jeho bohatý výber zdravších, bezlepkových, vegetariánskych či vegánskych potravín. Preto ma potešilo otvorenie reťazca aj vo VIVO! Bratislava. Novinkou je aj VIVO! Market, kde nakúpite slovenské výrobky. Ja som si dopriala obľúbené bratislavské rožky a paradajky z Farmy Babindol.

Oddych a dobitie na nových sedačkách

Po hodinách chodenia hore-dole a pozerania všetkých noviniek som potrebovala dobiť baterky nielen ja, ale aj môj telefón. Vo VIVO! Bratislava nájdete na rôznych lokalitách nové miesta na sedenie s tyrkysovými sedačkami a nabíjacími stanicami. Zídu sa aj pánom, čakajúcim na polovičky v obchodoch.

Fotenie na streche

Chcete si vo VIVO! Bratislava urobiť peknú fotku, napríklad na Instagram? Ja som poobede zašla na strešné parkovisko, kde nájdete veľkú modrú stenu, schodiská, industriálne kovové výduchy a výhľad na výškovú budovu. S trochou kreativity tam určite aj vy urobíte krásne fotky.

Dúfam, že sa vám môj deň v novom VIVO! Bratislava páčil a že som vás inšpirovala k jeho návšteve, napríklad počas daždivého jesenného dňa. Tešiť sa môžete aj na otvorenie ďalších iných prevádzok, a tak nezabudnite sledovať sociálne siete VIVO! Bratislava.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -