Presunúť na hlavný obsah

Odvážny kalendár Simony Krainovej (46). Chváli sa super telom. Výpočet zákrokov, ktoré pre to podstúpila

Krása

Krásna modelka a dvojnásobná mama sa aj vo svojom veku môže pochváliť telom, ktoré zahanbí aj o generáciu mladšie ženy. Tvrdo na ňom drie, pravidelne behá a cvičí, ale zároveň na sebe necháva pracovať aj šikovné ruky lekárov z estetickej kliniky. Necháte sa inšpirovať?

Simona stále oslňuje svojím mladistvým vzhľadom a mohlo by sa zdať, že snáď dokáže zastaviť čas. I keď k nej bola príroda veľmi štedrá, Simona veľmi dobre vie, že sa jej občas musí pomôcť a na rozdiel od iných celebrít sa tým netají. Roky je totiž tvárou jednej známej estetickej kliniky, kde využívajú najmodernejšie metódy odďaľujúce starnutie, a zároveň sú poprednými špecialistami na chudnutie a liposukciu.

Žiari nielen v kalendári

„Pred pár dňami som krstila svoj kalendár, a tak som sa musela hodiť do gala," prezradila nám Simona na Klinike YES VISAGE, čo je jej tajným potešením a receptom na bezchybný vzhľad. „Keď potrebujete vyzerať okamžite skvelo a oddýchnuto, riešením je yes-care. Taká hi-tech kozmetika, ktorá vás zbaví vrások a vyhladí pleť bez akéhokoľvek invazívneho zásahu. Žiadny skalpel, ihly, nič takého vás nečaká." Z opakovanej skúsenosti Krainová vie, že po finálnej hydrogelovej maske je pleť hladká a líčenie na nej vyzerá dokonalo, takže toto nadštandardné kozmetické ošetrenie odporúča všetkým, ktorých čaká významná akcia, či večierok.

Dokonalá 24/7

„Starostlivosť o seba nepodceňujem. Pleť pravidelne vyživujem plazmaliftingom. Je to môj elixír mladosti. Chodím tiež na botox, síce bežný zákrok, ale verte mi, aby výsledok vyzeral prirodzene, je dôležité, kto s ním pracuje. Preto som rada, že na Klinike YES VISAGE robia všetky zákroky s citom pre prirodzenosť,“ dodáva Simona.  Čo je pre ňu ozajstnou závislosťou, sú predĺžené a zahustené riasy, vďaka ktorým je upravená 24 hodín denne. „Často športujem a chodím s deťmi plávať, takže každodenné nanášanie riasenky je pre mňa nemysliteľné." 

Revolučný 4D laser

Najmodernejší a najsilnejší laser na Slovensku. Laser-fotona-sp-dynamis-pro vyrieši lifting, jazvy, pigmentácie, znamienka, chĺpky, ale dokonca aj chrápanie, či spevnenie a omladenie vagíny, či inkontinenciu. Populárne je 4D omladenie, ktoré využíva aj Simona. Ihneď po ošetrení je jasne viditeľný efekt a je tak skvelou voľbou pre tých, ktorí sa zdráhajú využiť niťový lifting, výplne, či drobný facelift skalpelom, ale zároveň vyžadujú razantnejší účinok," vysvetľuje MUDr. Kitti Mačádiová. Viac o najúčinnejšom laseri na www.yesvisage.sk/laser.

Simona a liposukcia? 

Simona má veľmi blízko aj k liposukcii, tú najpopulárnejšiu odporučila nielen svojim slávnym kolegom, ale tiež svojej sestre Yvone. „Yvona sa dlhšiu dobu snažila schudnúť, tak som ju vzala na Kliniku Yes Visage. Laserová liposukcia bola najvhodnejším riešením, nielen odsala tuk, kde nepomohlo cvičenie, ale táto liposukcia ako jediná tiež krásne napne pokožku. Lepšie než sa trápiť od rána do večera vo fitku,“ popísala Krainová, ako Yvona zahájila svoj chudnúci reštart. Úbytok kilogramov ju motivoval, pridala beh a šport a dnes má v päťdesiatke sama telo ako dvadsiatnička. Ak by sme sa dozvedeli aj o liposukcii Simony, môžeme len špekulovať, lebo laserová liposukcia SlimLipo sa dá jednoducho utajiť, pretože je najšetrnejšou a najrýchlejšou liposukciou vôbec. Veľmi rýchlo ste bez bolestí späť v bežnom živote. Preto je táto liposukcia ako tajomstvo obľúbená medzi slávnymi. Viac o laserovej liposukcii SlimLipo na www.yesvisage.sk/liposukce-slimlipo.

Pozrite si video, čo o svojich zákrokoch hovorí sama Simona:

TIP: Krajšia a zadarmo!

„Niekedy sa stačí len poradiť s lekárom a aj malý výkon dokáže veľké divy,“ radí Simona. Väčšinu zákrokov je dnes už možné absolvovať napríklad aj počas obedovej prestávky. Kliniky YES VISAGE v Prahe, Brne, Ostrave a Bratislave poskytujú nezáväzné konzultácie s odborníkmi zdarma, a taktiež poskytujú na výkony možnosť splátok bez navýšenia už od 20€. A ak by ste chceli akýkoľvek zo zákrokov kliniky celkom zadarmo, skúste šťastie v premenách. Viac informácií na webe kliniky na www.yesvisage.sk.

- reklamná správa -

- Najčítanejšie -