Presunúť na hlavný obsah

Darujte si na Vianoce lepší sex. Prezradíme, ako na to!

Sex

Čo tak tento rok vytasiť zbrane ťažkého kalibru a darovať partnerovi aj sebe horúce zážitky, predĺženie sexu či dary kričiace “chcem ťa”?

Siahnite po daroch na podporu erekcie, vzrušenia, vášní, nabudenie libida… Vďaka tejto forme darčekov môžete súčasne obdarovať nielen partnera, ale hlavne seba. Efekt sa totiž dostaví vo vašej spoločnej spálni (a to nielen na Vianoce!). 

Manuál pre sexi Vianoce

Každoročnej dileme súvisiacej s nákupom darčekov pre partnera môžete odzvoniť. Ak sa nebojíte výziev a ste pripravená čeliť príjemným následkom vašich činov, rozhodne poďte do toho! Pripravte partnerovi prekvapenie, vďaka ktorému nezmizne úsmev na tvári ani jednému z vás, a to ani dlho po Vianociach. Vytvorte mu balíček, ktorý určite od nikoho iného nedostane. Čo všetko môžete doňho zabaliť?

#1 Erotická literatúra

Inšpirácie nikdy nie je dosť. A hoci muža neprinútite prečítať si 50 odtieňov, aby sa dozvedel, po čom dychtivo túžia milióny žien vo svete, sexuálnej príručke neodolá. Dajte si preto záležať s jej výberom a siahnite po takej, kde nájdete šteklivé príbehy, rozličné polohy, miesta, kde “to” robiť, rady, odporúčania. 

Tip: Zerexsutra je novodobá sexuálna príručka, ktorá umožní stať sa lepším a skúsenejším sexuálnym partnerom/partnerkou. Odporučí, ako používať “dirty talk”, poradí v problematike sexuálnych hračiek, naštartuje kreativitu a predstavivosť.

#2 Masážny olej

Použiteľný je, prirodzene, pre oboch. Vám však môže zaručiť, že sa nezabudne na predohru a vašu prípravu. Celkovo tak môže prispieť k príjemným chvíľam a prispieť ku zlepšeniu kvality vášho sexuálneho života.

#3 Podpora erekcie

Muži sa často hnevajú sami na seba, keď im to nie vždy funguje, ako má. Poradíme vám, ako vyriešiť aj tento zapeklitý problém. Aby ste s hrátkami neskončili príliš skoro kvôli nedostatočnej erekcii partnera, poistite sa vopred. Na trhu nájdete prírodné doplnky výživy, ktoré obsahujú rozličné afrodiziaká používané stáročia. Navyše sa môžu postarať o sexuálnu vitalitu a kondíciu vášho partnera. 

Tip: Zerex Klasik predstavuje vysoko koncentrované zloženie extraktov z tradičných bylín a dôležitých aminokyselín. Zložky na prírodnej báze obsiahnuté v produkte majú priaznivý vplyv na kvalitu sexuálneho života, pevnú erekciu a výkon muža v posteli:

  1. kotvičník zemný podporuje sexuálnu túžbu, libido a celkový výkon,

  2. maca peruánska pomáha udržiavať sexuálnu kondíciu, 

  3. L-arginín pozitívne vplýva na zásobovanie organizmu krvou, pohlavných orgánov nevynímajúc.

#4 Predĺženie sexu

Keď už hovoríme o sexe, pozrime sa na možné riešenie ďalšieho problému, s ktorým sa muži počas neho tiež stretávajú: príliš rýchly koniec. Predčasná ejakulácia môže zastaviť aj najlepšie rozbehnutú posteľnú akciu. Našťastie, existujú prírodné prostriedky na predĺženie sexu, ktoré s týmto problémom môžu pomôcť zatočiť. A vďačný bude nielen partner, ale aj vy sama. Nezabudnite ich preto do svojho vianočného balíčka pribaliť.

#5 Bielizňové klišé

Aj keď tvoríte vianočný darček pre partnera, môžete si ľahko urobiť radosť a súčasne podporiť vzrušenie vašej polovičky. Vizuálna stimulácia je podľa sexuológov pre mužov alfa a omega. Pokojne preto do balíčka pribaľte kvalitné kúsky sexi bielizne pre seba. Určite vám to, že nie sú určené pre neho, nevytkne.

#6 Horúce poukazy

Komplexný balíček môžete doplniť aj konkrétnymi nápadmi, čo by ste chceli s partnerom robiť, zažiť. Vyjadrite to napr. formou “poukážok”, ktoré si môže uplatniť nielen na Vianoce. Pošteklíte jeho predstavivosť a zároveň mu na rovinu poviete, čo od neho v sexe očakávate

Vianočné darčeky pre partnera nemusia predstavovať len stres, ktorý ženy každoročne zažívajú. Práve naopak: môže sa z nich stať silná zbraň, vďaka ktorej bude zachovaná rovnováha v partnerskom živote a nádielka navyše prinesie radosť aj tomu, kto ju daruje. Vám. 

- reklamná správa -