Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte to najlepšie zo svadobného priemyslu a splňte si sny o vašom dni do detailu

Zábava

Perfect Wedding je projekt, ktorý vznikol vďaka spolupráci svadobného blogu Perfect Day, prinášajúceho vám dávky inšpirácie na vašu svadbu už takmer šesť rokov, a úžasného svadobného salónu Wedding Avenue, ktorý vám zas ponúka fantastické svadobné šaty značiek ako Hayley Paige, Rosa Clara, Milla Nova a Lorenzo Rossi.

„Tento projekt vznikol po tom, ako sme sa zhodli, že svadobné výstavy, ktoré sa na Slovensku konajú, nie sú pre nás dostatočne inšpiratívne a jednoducho nás nelákajú, či už ako vystavovateľov alebo ako návštevníkov. A tak sme sa rozhodli vziať veci do vlastných rúk a pokúsiť sa zorganizovať svadobnú výstavu trochu inakvysvetľuje organizátor.

VIDEO: Pozrite si video z Perfect Wedding 2019

"Trochu inak", neznamená nič extrémne, žiadna výstava vo vysokej nadmorskej výške, alebo naopak pod hladinou mora (resp. Zlatých pieskov) sa nekoná. Návštevníkom bude prezentované naozaj len a len to najlepšie, najzaujímavejšie, najkrajšie, najkvalitnejšie a najoriginálnejšie, čo momentálne Slovensko v oblasti svadobného priemyslu ponúka.

„Veríme, že sa nám to spoločne s fantastickými dodávateľmi, ktorých sme mali na palube počas prvých štyroch ročníkov (a samozrejme aj nejakými novými, ktorých sme medzitým objavili) podarí v roku 2020 opäť, dodáva organizátor.

Na stránke www.perfectwedding.sk môžete zistiť, s akými dodávateľmi sa budete môcť stretnúť na piatom ročníku, galérie z predošlých ročníkov a najnovšie aktuality. Sledujte aj FB a Instagram, aby vám neunikli žiadne info.

Vstupenky na výstavu nájdete na Predpredaj.sk.

Ak ste dodávateľ a radi by ste sa prezentovali výstave Perfect Wedding, neváhajte a kontaktujte organizátora emailom na info@perfectwedding.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

- reklamná správa - 

- Najčítanejšie -